אבא של אדיסון ריי, מונטי לופז, מאשר את גירושי שרי אסטרלינג

זה נגמר. אדיסון רייהוריו של מונטי לופז ו שרי איסטרלינגגרושים, אישר אבי המדיה החברתית את החדשות עמוד שישי. הפרידה הרשמית מגיעה לאחר שלופז הואשם בניהול רומן עם רנה אש. האקסים חולקים את הבת אדיסון, 22, ואת הבנים אנזו, 15, ולוקאס, 9.

"הגירושים שלנו הסתיימו. מה שאני יכול לעשות מכאן ואילך, אני יכול להתקדם", אמר לופז עמוד שישי ביום רביעי, 23 בנובמבר, אש מצטרף אליו בראיון.

נציגיה של לופז לא הגיבו מיד של In Touch בקשה להערה.

אש, בת 26, עלתה לראשונה בטענות כי ניהלה מערכת יחסים רומנטית עם לופז, בת 46, ביולי. היא טענה שהרומן ביניהם החל במרץ לאחר שהוצגו על ידי חבר משותף.

תוך כדי דיבור בלעדי עם בקשראש התעקשה שהיא לא ידעה שלופז ואיסטרלינג עדיין היו ביחד בזמן שהם רומן לכאורה. "מה שהתרשמתי, זה שהם היו ביחד למען התדמית הציבורית שלהם, ולמען העסקים", טענה. "הוא אמר שככל שנחזיק מעמד זמן רב יותר בפרטיות ונמשיך עם חזית הציטוט ללא ציטוט, כך ההמחאות גדולות יותר. לשנתיים", הוסיפה. "הוא ושרי לא ניהלו מערכת יחסים תקינה, לדעתי יותר מזה."

באדיבות שרי איסטרלינג/אינסטגרם

"לפי הבנתי הוא נמצא באל.איי שנתיים", הוסיפה. "הוא ושרי לא ניהלו מערכת יחסים תקינה, לדעתי יותר מזה."

אש גם גילה שלופז הכיר לה את משפחתו והם דיברו עם אמו דרך FaceTime בזמן חופשה בדרום צרפת. "אפילו כשהיינו רק ידידותיים, אני והוא היינו FaceTime אחיו הצעיר באמצע הלילה כדי לצחוק על זה", היא טענה.

כשנשאלה אם היא שקלה לפנות לאיסטרלינג או לריי כשנודע לה שלופז שיקר לה לגבי נישואיו, אש אמרה שהמחשבה לא חלפה בראשה. "האיש הזה גרם נזק למשפחתו, לי. אני לא רוצה להפריע להם יותר ממה שהם כבר מופרעים", אמרה. "לא כדי לעשות את זה עליי, אבל אני גם מתמודד עם הרבה שנאה ופרידה. אם אי פעם אקשר איתם, אשמח לדבר איתם".

זמן קצר לאחר שאש הגיש את ההאשמות, פרסמה איסטרלינג הודעה פומבית בנושא.

"עניינים אישיים המובאים לציבור הם תמיד מאתגרים וסוחפים עבור כל מי שמעורב בו. אני אהיה בסדר", כתבה דרך Instagram Story ב-7 ביולי. "הדאגה הכי גדולה שלי היא – ותמיד תהיה – הילדים שלי והלב והמוח השברירי שלהם. אני תמיד אעשה כמיטב יכולתי לנסות להגן עליהם. המטרה שלי היא לוודא שהם מרגישים בטוחים ובטוחים וידעו שהכל יהיה בסדר".

היא סיכמה, "תודה לכולכם על האהבה, התמיכה וההודעות הטובות. זה אומר את העולם בשבילי".

ימים לאחר מכן, איסטרלינג אישרה את מעמדה הרווקה בכך שכתבה שהיא "אימא חד הורית" אצלה ביוגרפיה באינסטגרם ב-10 ביוני.קישור מקור