אבא של משפחת שנטל מאשים את פדרו בהונאה

אבא של משפחת שנטל מאשים את פדרו בהונאה

זה תורו לדבר. המשפחה שנטל כוכב פדרו חימנו התעמת עם אשתו הפרודה שנטל חימנואביו של (לבית אוורט), תומאס אוורטעם האשמות על עיסוק ב"תרמית נישואים" על רקע האשמות כי שנטל רוקנה את חשבון הבנק המשותף של בני הזוג.

בקליפ טיזר לפרק של יום שני, 29 באוגוסט, בסדרת TLC, תומס התעמת עם יליד הרפובליקה הדומיניקנית לצד בתו הצעירה, חורף אוורטבעקבות החדשות פדרו ביקש משנטל להתגרש ועבר מביתם כעבור 24 שעות קצרות.

"ביקשת ממני את ידה של הבת שלי בנישואין, חשבתי שזה יהיה בשביל, אתה יודע, אתה הולך להזדקן ביחד", אמר אבא לשלושה לחתנו לשעבר. "אחרי ארבע או חמש שנים, התפרקת. זה נראה כאילו עכשיו, זו יכולה להיות תרמית נישואים."

בעוד שפדרו אמר לתומס ש"לא אכפת לו" מהאזרחות ועורך הדין שלו הודיע ​​לו שהוא יכול היה לקבל אזרחות לפני שלוש שנים אם הוא רוצה, הוא הוסיף, "אתה יכול לחשוב איך שאתה רוצה, שאני עושה הונאת נישואים , או מה שלא יהיה, אבל אני יודע בליבי, שאני עושה את הכי טוב שאני יכול לעשות".

בינתיים, אחותה של שנטל לא קיבלה את התירוצים של פדרו. "העובדה שהוא אפילו מזכיר, ובכן, 'יכולתי להיות אזרחית עד עכשיו אם הייתי רוצה', זה רק גורם לי לחשוב, 'חשבת על זה, כל הזמן הזה'", התוודתה בפני המפיקים.

"אני לא יכול להתמודד עם זה יותר, המשפחה אומרת לי, 'זו תמיד הונאה, שהמשפחה שלי מרמאת, שרק אני רוצה לקחת ממנה כסף'", הסביר פדרו למצלמות. "היא לוקחת ממני כסף. … הם יודעים שהיא לקחה את הכסף. אני מאמין שאמרו לה לקחת את הכסף".

פדרו גילה ש-265,000 דולר חסרים לכאורה מחשבון הבנק המשותף שלהם לאחר שכרטיס החיוב שלו נדחה כשניסה לקנות פריטים חדשים לדירתו. כאשר בדק את פרטי חשבון הבנק שלו באינטרנט, הוא נודע כי שנטל לכאורה "מחקה הכל". לעורך דין של שנטל "לא הייתה תגובה" כאשר הגיע אליו בקשר לגבי טענות אלו, אשר הוזכרו בבקשה קודמת.

פדרו אמר לתומאס שהוא רק רוצה את "החצי שלו" ולא רוצה שיאלץ להגיש כתב אישום.

"היא העבירה המחאה של קופאית. היא קיבלה את הצ'ק הזה. היא הלכה ימינה [out] עם זה בידיים שלה, עם כל הכסף הזה", המשיכה סוכנת הנדל"ן. "עבדתי קשה בשביל הכסף הזה, והיא לקחה אותו. היא לקחה את זה כאילו זה הכסף שלה."

בקשר אישר בעבר שפדרו הגיש בקשה לגירושין משנטל ב-27 במאי 2022, לאחר שש שנות נישואים. הזוג לשעבר נפרד ב-27 באפריל.

יחד עם הגשת הגירושין שלו, הגיש פדרו בקשה לדיון חירום. בהגשה, הוא טען כי ב-23 באפריל משכה שנטל לכאורה מעל 257,000 דולר מהחשבון העסקי המשותף שלהם. הוא טען כי שנטל העביר לכאורה את כספיהם המשותפים לחשבון בשמה של שנטל ובשם אחותה וינטר.

קישור מקור