אבי וג'ון דיוויד דוגר: ציר זמן של יחסים

אבי וג'ון דיוויד דוגר: ציר זמן של יחסים

ריאליטי רומנטיקה! ג'ון דיוויד דוגר ו אבי דוגר (לבית ברנט) עשו דרך ארוכה מאז שנפגשו לראשונה ב-2018.

זמן קצר לאחר שהצליחו באירוע בכנסייה במדינת ביתה, אוקלהומה, ג'ון דיוויד ואבי החלו בזוגיות באותו יוני והתארסו בחודש שלאחר מכן. לאחר שאבי עזבה את עבודתה כאחות ועברה לארקנסו כדי להיות ליד ג'ון דיוויד, הם לא בזבזו זמן וקשרו את הקשר במהלך טקס בנובמבר אותה שנה.

בעוד שהדוגארים נודעו ככאלה שהם נעים מהר במערכות יחסים, מערכת היחסים של ג'ון דיוויד ואבי הייתה מהירה במיוחד. עם זאת, שניהם אמרו שהיותם מבוגרים יותר שיחק מדוע הם מיהרו למזבח והשפיע על האופן שבו הם בחרו להמשיך את החיזור שלהם. אבי הייתה בת 26 כשהתחתנו, ואילו ג'ון דיוויד היה בן 28.

"כולנו מקבלים את ההחלטה שלנו לגבי הסטנדרטים שלנו, ולכן, בחרנו להיות מסוגלים לקיים קשר כלשהו לעומת אי קשר", אמר על מערכת היחסים ביניהם במהלך פרק משנת 2019 של סומך על. "אני אצרף את זרועי סביבה, אתן לה חיבוק, ולכן חשבנו שזה מתאים יותר במקום שבו אנחנו נמצאים בשלב הזה של החיים."

בעוד ג'ון דיוויד ואבי לא פחדו לגעת בחיבה זה בזה במהלך החיזור שלהם, הזוג חיכה לחלוק את הנשיקה הראשונה שלהם עד ליום חתונתם. למרות זאת, ג'ים בוב ו מישל דוגרהבן של הנשיקה הראשונה שלהם זכורה במיוחד כשהתחיל בנשיקה את ידיה של כלתו, כתפיה, מצחה ולחייה לפני שהוא נטע נשיקה על שפתיה.

ג'ון דיוויד ואבי המשיכו לנהל מערכת יחסים חזקה מאז שהפכו לבעל ואישה. מעריצים יכלו לראות את הרומנטיקה שלהם מתנגנת בתוכנית TLC, שצילמה הכל, החל מצילום האירוסין שלהם ועד לחתונה שלהם ועד קבלת הילד הראשון שלהם ביחד. התוכנית בוטלה ביולי 2021, אם כי הם המשיכו לחלוק עדכונים עם המעריצים באמצעות חשבון אינסטגרם משותף.

בני הזוג קיבלו את ילדם הראשון, בת בשם גרייס אנט, בינואר 2020, בזמן שהם מצפים כעת לתינוק מספר 2.

המשיכו לגלול כדי לראות את אבני הדרך ברומנטיקה של ג'ון דיוויד ואבי.קישור מקור