אדיסון ריי אבא מונטי לופז: כוכב TikTok, איש עסקים

משפחה ויראלית. אדיסון ריי הפך במהירות לסלבריטאי לאחר שהפך לאחד המשתמשים הפופולריים ביותר ב-TikTok. ההורים שלה, מונטי לופז ו שרי איסטרלינגהפכו גם לפנים מוכרות שצברו קהל עוקבים גדול בפלטפורמת המדיה החברתית, אבל מיהו אבא שלה ומה הוא עושה למחייתו? המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על מונטי לופז.

מה התפקיד של מונטי לופז?

לפטריארך יש כמה כותרים בקריירה, אבל הוא ידוע בעיקר בזכות היותו איש עסקים ונוכחותו במדיה החברתית, בדומה לבתו המפורסמת. מונטי – שיש לו יותר מ-5.4 מיליון עוקבים ב-TikTok – לא רוקד לפי הטרנדים האחרונים, אבל לעתים קרובות מציג את התוכן שלו "יום בחיים". הוא חתם בסוכנות WME, שהחתימה גם את אדיסון ושרי. בנוסף, יליד לואיזיאנה הסתבך עם מטבעות קריפטוגרפיים, מה שהוביל אותו לתואר "10 המקצוענים העסקיים המובילים שיש לשים לב אליהם בשנת 2022" על ידי פורבס.

הוא השיק והקים סוכנות TikTok (שהיא היחידה שקיימת) באפריל 2022, שעוזרת ליוצרי תוכן עם אסטרטגיות והפקת תוכן כדי לקדם את הצלחתם בפלטפורמת המדיה החברתית הפופולרית.

באדיבות מונטי לופז/אינסטגרם

"בן ומונטי בנו את BAM Social כדי לעזור למותגים לבצע הפקת תוכן של TikTok, הסברה למשפיעים, אסטרטגיות חברתיות 360 מעלות ושותפויות אסטרטגיות. BAM Social תתמזג עם VEGO Pictures עטורת הפרסים כדי ליצור בית סופר תוכן", נכתב בהודעה לעיתונות. "ניסיונו העצום של גאנץ בטלוויזיה ברשת ובחדשנות דיגיטלית יחד עם האסטרטגיה הכוללת של לופז ביצירת מותג שווה ל-BAM Social, סוכנות TikTok בעלת נקודת מפתח אחת ויחידה".

מה השווי הנקי של מונטי לופז?

נכון לשנת 2022, הסלבריטאי המקוון שווה כ-700,000 דולר, על פי ביו רכילות. עם זאת, השווי הנקי שלו צפוי להרקיע שחקים כאשר הוא נכנס לאחרונה לעסקים חדשים, כמו סוכנות ה-TikTok שלו.

האם מונטי לופז בגד באשתו, אמא של אדיסון ריי שרי אסטרלינג?

למרות שנראה שהמשפחה קרובה מאוד, שמועות החלו להסתחרר ביולי 2022 בטענה שמונטי ניהל רומן עם אישה צעירה יותר, רנה אש. היא פרסמה עליה הודעות פרטיות לכאורה בין השניים אינסטגרם סיפורים, כולל אחד שבו מונטי שלח לה תמונת סלפי במראה עם הטקסט, "מקווה שזה מאיר את היום שלך", תוך טענה שהיא בזבזה חמישה חודשים מחייה ושהיא "נבוכה" מהמצב.

אדיסון ואמה הפסיקו לעקוב אחר מונטי לאחר שהסרטון עלה, אך לא התייחסו בפומבי לפרשה לכאורה.

נציגי מונטי ואדיסון לא הגיבו מיד בקשרבקשות של תגובה.קישור מקור