אדם דיווין עושה צחוק מאדם לוין סקנדל הבגידה

הבחור הלא נכון! אדם דיווין טרול אדם לוין לאחר שהמעריצים בלבלו את שני הכוכבים בין הזמר של Maroon 5 אוקטובר 2022 שערוריית רמאות.

"אני חייב לומר לך, הייתי מעריץ ענק של Maroon 5. כמה פעמים בגדת עם נשים שפגשת באינסטגרם?" אלכס קופרמנחה הפודקאסט "קרא לה אבא", התגרה בקליפ שהועלה לעמוד האינסטגרם של התוכנית ביום שני, 6 בפברואר. לאחר מכן המצלמה פנתה אל ה- Pitch Perfect כוכב שהביט לתוך המצלמה ואמר, "אפס פעמים!"

אלכס המשיך, "זה אדם דיווין לא אדם לוין, תודה לאל המלך."

דיווין, בן 39, מיהר לצלצל והוסיף, "תודה לאל המלך".

בספטמבר 2022, דוגמנית אינסטגרם סאמנר סטרוד הייתה הראשונה מבין נשים רבות שהאשימה את זמרת "היא תאהב אותה", בת 43 שליחת הודעות לא הולמות במהלך נישואיו עם אישה בהטי פרינסלו. בזמנו, היא טענה בסרטון של TikTok שהם ניהלו רומן לכאורה של שנה, וציינה שהיא חשה "מנוצלת" ו"מניפולציה" על ידי המוזיקאי. נשים אחרות המשיכו להופיע בטענה שלוין ניתק איתן קשרים באינסטגרם. בעוד שחלקם טענו שהוא רק "אהב" את תמונות האינסטגרם שלהם, אחרים שיתפו שיחות DM לכאורה עם הכוכב.

Shutterstock (2)

באותו זמן, המעריצים בלבלו את שני האדאמים המפורסמים, וחלקם הטיחו את דיווין – שנשוי לשחקנית קלואי ברידג'ס.

"רק רוצה לפרסם את זה ולהגיד שאשתי @chloebridges ואני מסתדרים מצוין ומתחזקים. אני לא אדם לוין", ה מכורי עבודה כוכב משותף דרך אינסטגרם בזמן. "הוא בחור אחר וזמר גרוע יותר. עם זאת, אנו קוראים לתינוק העתידי שלנו סאמנר."

לוין, מצדו, הכחיש את ההאשמות לאחר שסטרוה התייצב.

"השתמשתי בשיקול דעת גרוע כשדיברתי עם כל אחד מלבד אשתי בכל סוג של פלרטטנית. לא היה לי רומן, בכל זאת חציתי את הגבול בתקופה מצערת בחיי", כתב בזמנו ב-Instagram Stories. "במקרים מסוימים זה הפך לבלתי הולם. התייחסתי לזה ונקטתי בצעדים יזומים כדי לתקן את זה עם המשפחה שלי".

לוין הוסיף, "אשתי והמשפחה שלי זה כל מה שאכפת לי ממנו בעולם הזה. להיות כל כך נאיבי וטיפש כדי להסתכן בדבר היחיד שבאמת חשוב לי הייתה הטעות הכי גדולה שיכולתי לעשות אי פעם. לעולם לא אצליח שוב. אני לוקח אחריות מלאה. נעבור את זה ונעבור את זה ביחד".

ההאשמות הראשוניות בבגידה הופיעו ארבעה ימים לאחר שפרינסלו הודיעה שהיא ולווין מצפים לילדם השלישי המשותף. בני הזוג, שכבר חולקים את הבנות דאסטי רוז וג'יו גרייס, קיבלה את פני התינוק מספר 3 בחודש שעבר.

על רקע האשמות על הרומן של לוין, הוא והדוגמנית לשעבר של ויקטוריה'ס סיקרט "שקלו טיפול", אמר מקור. בקשר באוקטובר 2022.

"הם עדיין ביחד," הוסיף מקורב וציין כי הם ניסו להתייעץ "לשמור על נישואיהם חזקים." אותו מקור המשיך ואמר כי בני הזוג היו "תלויים שם" בין הכותרות על נישואיהם, והוסיפו, "מאז שערוריית הבגידה/סקסינג, אדם קופץ דרך חישוקים כדי לפצות על בהטי".קישור מקור