אדם לוין אינסטגרם DM, טענות: נשים מדברות

אדם לוין אינסטגרם DM, טענות: נשים מדברות

מדבר. כמה נשים התייצבו עם טענות שהיו להן מערכות יחסים לא הולמות איתן אדם לוין במהלך נישואיו ל בהטי פרינסלו.

האישה הראשונה שהתבטאה נגד זמרת "היא תאהב", בת 43, הייתה סאמנר סטרוד. ב-19 בספטמבר, דוגמנית האינסטגרם, בת 23, פרסמה הודעות DM שהיו לכאורה מאדם ב-TikTok וִידֵאוֹ. היא טענה כי הרומן לכאורה נמשך כשנה אחת, בעוד היא גם הודתה שהרגישה "מנוצלת" ו"מניפולציה" על ידי סולן מארון 5.

לאחר שסאמנר הגישה את טענותיה, אדם שבר את שתיקתו עם פוסט בסטוריז באינסטגרם שהכחיש את הטענות ב-20 בספטמבר.

"השתמשתי בשיקול דעת גרוע כשדיברתי עם כל אחד מלבד אשתי בכל סוג של פלרטטנית. לא היה לי רומן, בכל זאת חציתי את הגבול בתקופה מצערת בחיי", לשעבר הקול כתב השופט בהצהרה. "במקרים מסוימים זה הפך לבלתי הולם. התייחסתי לזה ונקטתי בצעדים יזומים כדי לתקן את זה עם המשפחה שלי".

הוא המשיך, "אשתי והמשפחה שלי זה כל מה שאכפת לי ממנו בעולם הזה. להיות כל כך נאיבי וטיפש כדי להסתכן בדבר היחיד שבאמת חשוב לי הייתה הטעות הכי גדולה שיכולתי לעשות אי פעם. לעולם לא אצליח שוב. אני לוקח אחריות מלאה. נעבור את זה ונעבור את זה ביחד".

"אני רק הולך לקרוע את הפלסטר… ניהלתי רומן עם גבר שנשוי לדוגמנית של ויקטוריה'ס סיקרט", אמרה סאמנר לפני שחשפה שהיא דיברה על אדם בסרטון ה-TikTok שלה. "שלחתי כמה צילומי מסך בפזיזות לכמה חברים שחשבתי שאני סומך עליהם ואחד מהם ניסה למכור לצהובון – אז הנה אני כאן".

ילידת טקסס פרסמה לה גם את הקישור של TikTok סיפורי אינסטגרם מאוחר יותר באותו היום, משתפת את הצד שלה בסיפור. "אנשים מודעים ינסו להשלים את החסר עם הרבה הנחות שווא. אני לא מרגיש שאני עושה טובה בהתחשב באופן שבו זה היה צריך להתנהל", נכתב בטקסט. "זה הרבה לעכל אבל אני מקווה, לכל הפחות, שהאמת בחוץ יכולה לעשות משהו טוב."

ב סרטון TikTok שניסאמנר התנצלה בפני בהטי, בת 34, ואמרה שהיא "לא הקורבן" בסיטואציה.

"אני לא זה שנפגע בזה. זה בהטי והילדים שלה", אמרה. "ועל זה, אני כל כך, כל כך מצטער."

בני הזוג, שקשרו ב-2014, חולקים את הבנות דאסטי וג'יו. אדם ובהאטי מצפים כעת לתינוק מספר 3 ביחד.

בקשר פנה לקבלת תגובה על ההאשמות האחרונות.

סאמנר היא לא האישה היחידה שהתייצבה עם האשמות נגד זמרת "זז כמו ג'אגר". המשיכו לגלול כדי לראות את הנשים האחרות שמדברות.קישור מקור