אדם לוין 'הווה' עבור אשתו בהטי, ילדים על רקע שערוריית בגידה

משפחה קודם. אדם לוין מחויב להיות "נוכח" עבור אשתו, בהטי פרינסלוושתי בנותיהם, דאסטי וג'יו, על רקע האשמות על רמאות, אומר מקור בלעדית בקשר.

"אדם אפילו מציע להאט את העבודה ולקחת צעד אחורה מסיבוב ההופעות כדי להיות נוכח פיזית ונפשית עבור בהטי והילדים", אומר המקורב, כאשר הזמרת והדוגמנית מארון 5, 34, מצפה לתינוק מספר 3 .

דוגמנית אינסטגרם סאמנר סטרוד טענה כי היא ולווין, בת 43, ניהלו רומן במשך כשנה בסרטון TikTok שהועלה ביום שני, 19 בספטמבר. היא גם ציינה שהיא חשה "מניפולציה" ו"נוצלה" על ידי זמרת "Stereo Hearts" לאורך כל השלכתם לכאורה. . אולם, הראשון קוֹל המאמן מתמקד בחיזוק הקשר המשפחתי שלו לאור ההאשמות.

Shutterstock

"הוא יודע שהוא גרם להרבה נזק וכאב והבטיח לפצות אותה על ידי תעדוף המשפחה על פני כל דבר אחר", מוסיף המקור.

סטרוח שיתף צילומי מסך של DM לכאורה מלווין, ששאל אותה אם יהיה לה בסדר אם הוא יקרא לתינוק מספר 3 סאמנר אם לפרינסלו בסופו של דבר יהיה ילד. נשים אחרות התפרסמו על חוויות בלתי הולמות שלהן שדווחו עם המוזיקאי, בעקבות סרטון ה-TikTok של Stroh.

הקומיקאית Markya שיתפה DM לכאורה בינה לבין זמרת "Girls Like You" דרך Instagram Stories ביום שלישי, 20 בספטמבר. לוין הציע לה "להסיח את דעתה" על ידי "f-king" איתו לפני שתשלח לה סרטון שאומר שהיא "טיפשה". ”

לוין פרסם הצהרה בתגובה לטענות המרמה, תוך שהוא מכחיש את הטענות נגדו. "השתמשתי בשיקול דעת גרוע כשדיברתי עם כל אחד מלבד אשתי בכל סוג של פלרטטנית. לא היה לי רומן, למרות זאת, חציתי את הגבול בתקופה מצערת בחיי", כתב לוין דרך אינסטגרם סטוריז ביום שלישי, 20 בספטמבר.

"במקרים מסוימים זה הפך לבלתי הולם. התייחסתי לזה ונקטתי בצעדים יזומים כדי לתקן את זה עם המשפחה שלי", המשיך. "אשתי והמשפחה שלי זה כל מה שאכפת לי ממנו בעולם הזה. להיות כל כך נאיבי וטיפש כדי להסתכן בדבר היחיד שבאמת חשוב לי הייתה הטעות הכי גדולה שיכולתי לעשות אי פעם. לעולם לא אצליח שוב. אני לוקח אחריות מלאה. נעבור את זה ונעבור את זה ביחד".

קישור מקור