אדם לוין ובהאטי פרינסלו ילדים: הכירו ילדים

משפחה גדלה! אדם לוין ואשתו, בהטי פרינסלוהם ההורים לשני ילדים. המשיכו לגלול כדי לפגוש את הבנות דאסטי וג'יו כשהזוג מצפה לתינוק מספר 3.

כמה ילדים יש לאדם לוין ובהאטי פרינסלו?

בני הזוג, שקשרו את הקשר ב-2014, קיבלו את ילדם הראשון, בתם דאסטי רוז לוין, ב-2016. מאוחר יותר הם קיבלו את ילדם השני, בתם ג'יו גרייס לוין, ב-2018.

ב-5 בספטמבר 2022, אדם ובהאטי עוררו שמועות שהם מצפים לתינוק מספר 3 כאשר הדוגמנית נצפתה כשהיא נועלת בליטה בזמן שיצאה לארוחת צהריים עם בעלה בסנטה ברברה.

ואז ב-15 בספטמבר, בהטי אישרה את הריונה בפעם הראשונה תוך כדי שיתוף א סלפי של הפוזה שלה בהשתקפות של חלון. "אחרונים", היא כתבה את הפוסט.

מה אמרו אדם לוין ובהאטי פרינסלו על הרחבת משפחתם?

בנובמבר 2021, בהטי פתחה את תקוותיה להביא ילדים נוספים לעולם. "תמיד ידענו שאנחנו רוצים אחד שני. אז אני חושב שבשבילי בשנתיים האלה, כשהיו לי שני תינוקות מתחת לגיל שנתיים, הייתי פשוט כמו, 'אל תחשוב על זה אפילו!' אבל אני גם רוצה חמישה ילדים, אבל אל תחשוב על זה אפילו", אמרה בידור הערב.

"אתה יודע מה, לעולם אל תגיד לעולם לא. אנחנו רוצים משפחה גדולה, מי יודע?" הוסיף יליד נמיביה. "אנחנו משאירים את זה בידי הגורל ובדיוק מה קורה. מה שיקרה, יקרה. אז אין לזה גבולות".

מה אמר אדם לוין על אבהות?

אדם פתח בעבר על איך לעזוב את עבודתו כמאמן הקול אפשרה לו להתמקד באבהות. ‎

"אני מתגעגע לזה, אבל אני גם לא מתגעגע לכמה שהייתי צריך לעבוד", אמר בזמן שהופיע המופע של אלן דג'נרס באוקטובר 2019. "פשוט עבדתי כל הזמן כל כך הרבה שנים – בר מזל, בר מזל, מבורך מאוד וכל זה, אבל [I wanted] להיות מסוגל לבלות ברגע הזה עם המשפחה החדשה והצעירה שלי, ופשוט ליהנות מהזמן הכי טוב אי פעם. עכשיו אני בדיוק כמו אבא שנשאר בבית. אני פשוט נשאר בבית ועושה מעט מאוד. זה מעולה."

באדיבות בהטי פרינסלו/אינסטגרם

האם אדם לוין בגד בבהאטי פרינסלו?

זמן קצר לאחר שבני הזוג חשפו שהם מרחיבים את משפחתם, מספר נשים, כולל דוגמנית אינסטגרם סאמנר סטרוגעלה בטענות כי היו להם עניינים עם הסולן Maroon 5.

ב-19 בספטמבר, סאמנר פרסמה את הודעות ה-DM שלה לכאורה עם אדם ב-TikTok וִידֵאוֹ. היא טענה כי הרומן לכאורה נמשך כשנה, תוך שהיא טענה כי היא חשה "מנוצלת" ו"מניפולציה" על ידי זמרת "היא תאהב".

"אני פשוט הולכת לקרוע את הפלסטר… היה לי פָּרָשָׁה עם גבר שנשוי לדוגמנית של ויקטוריה'ס סיקרט", אמרה ילידת טקסס לפני שחשפה שהיא דיברה על אדם. "שלחתי כמה צילומי מסך בפזיזות לכמה חברים שחשבתי שאני סומך עליהם ואחד מהם ניסה למכור לצהובון – אז הנה אני כאן".

יום אחד לאחר שסאמנר הגישה את טענותיה, אדם הכחיש את הרומן.

"השתמשתי בשיקול דעת גרוע כשדיברתי עם כל אחד מלבד אשתי בכל סוג של פלרטטנית. לא היה לי רומן, למרות זאת, חציתי את הגבול בתקופה מצערת בחיי", כתב זמר "זז כמו ג'אגר" בהצהרה דרך הסטוריז שלו באינסטגרם ב-20 בספטמבר. "במקרים מסוימים זה הפך לבלתי הולם. התייחסתי לזה ונקטתי בצעדים יזומים כדי לתקן את זה עם המשפחה שלי".

הוא המשיך, "אשתי והמשפחה שלי זה כל מה שאכפת לי ממנו בעולם הזה. להיות כל כך נאיבי וטיפש כדי להסתכן בדבר היחיד שבאמת חשוב לי הייתה הטעות הכי גדולה שיכולתי לעשות אי פעם. לעולם לא אצליח שוב. אני לוקח אחריות מלאה. נעבור את זה ונעבור את זה ביחד".קישור מקור