אדם לוין, סקנדל הבגידה של סאמנר סטרו: טקסטים, עדכונים

זמר מארון 5 אדם לוין הואשם בניהול רומן עם אישה בשם סאמנר סטרוג לאחר שדוגמנית האינסטגרם פרסמה את ה-DM לכאורה שלהם ב-TikTok וִידֵאוֹ ביום שני, 19 בספטמבר. סטרוג הגישה את טענותיה שבוע אחרי אשתו, בהאטי פרינסלו, אישרה שהיא בהריון והם מצפים לתינוק מס' 3. המשיכו לקרוא כדי ללמוד הכל על הרומן לכאורה בין סאמנר לאדם.

מה אמרה סאמנר סטרוג על הרומן שלה לכאורה עם אדם לוין?

יליד טקסס חשף את ההאשמות באמצעות TikTok. סטרוח טען כי הרומן לכאורה נמשך כשנה, תוך שהוא טען שהוא מרגיש "מנוצל" ו"מניפולציה" על ידי לשעבר הקול מְאַמֵן.

"אני פשוט הולכת לקרוע את הפלסטר… ניהלתי רומן עם גבר שנשוי לדוגמנית של ויקטוריה'ס סיקרט", אמרה לפני שחשפה שדיברה על לוין. "שלחתי כמה צילומי מסך בפזיזות לכמה חברים שחשבתי שאני סומך עליהם ואחד מהם ניסה למכור לצהובון – אז הנה אני כאן".

worldredeye.com

Stroh גם פרסם לה את הקישור של TikTok סיפורי אינסטגרם באותו היום, תוך כדי שיתוף הצד שלה בסיפור. "אנשים מודעים ינסו להשלים את החסר עם הרבה הנחות שווא. אני לא מרגיש שאני עושה טובה בהתחשב באופן שבו זה היה צריך להתנהל", נכתב בטקסט. "זה הרבה לעכל אבל אני מקווה, לכל הפחות, שהאמת בחוץ יכולה לעשות משהו טוב."

ב סרטון TikTok שניסטרוד גם התנצל בפני אשתו של אדם, בהטי, ואמר שהיא "לא הקורבן" כאן.

"אני לא זה שנפגע בזה. זה בהטי והילדים שלה", אמרה. "ועל זה, אני כל כך, כל כך מצטער."

מה אמרו ה-DMs לכאורה של אדם לוין לסאמנר סטרוג?

למרות שהיא לא פירטה את מסגרת הזמן שבה התרחשה הפרשה לכאורה, המשפיעה הדליפה מה שנראה כמו הודעות ישירות באינסטגרם (DMs) בינה לבין לוין בסרטון ה-TikTok שלה.

"זה באמת לא אמיתי כמה אתה לוהט. כאילו, זה מפוצץ את דעתי", נכתב ב-DM לכאורה של זמרת "She Will Be Loved" ל-Stroh. "אתה חם פי 50 באופן אישי. וגם אני חחחחח."

לאחר שיתוף צילום המסך, Stroh חשפה שהיא הפסיקה לדבר איתו במשך "תקופה" של חודשים, מה שהוביל את המוזיקאי לשלוח לה לכאורה DM באינסטגרם ב-1 ביוני 2022.

"אוקיי שאלה רצינית. אני יולדת עוד תינוק ואם כן [a] ילד אני באמת רוצה לקרוא לזה סאמנר. אתה בסדר עם זה? DEAD רציני", נכתב בהודעה לכאורה שלו, לצד אימוג'י של משיכת כתפיים.

האם אדם לוין התייחס בפומבי להאשמות הפרשה?

זמרת "בנות כמוך" התייחסה להאשמות באמצעות סטוריז באינסטגרם ב-20 בספטמבר.

"אומרים עלי הרבה עכשיו ואני רוצה לנקות את האוויר. השתמשתי בשיקול דעת גרוע כשדיברתי עם כל אחד מלבד אשתי בכל סוג של פלרטטנית. לא היה לי רומן, בכל זאת חציתי את הגבול בתקופה מצערת בחיי. במקרים מסוימים, זה הפך לבלתי הולם; התייחסתי לזה ונקטתי בצעדים יזומים כדי לתקן את זה עם המשפחה שלי", פתח אדם בהצהרה הארוכה שלו.

"אשתי והמשפחה שלי זה כל מה שאכפת לי ממנו בעולם הזה. להיות כל כך נאיבי וטיפש מספיק כדי להסתכן בדבר היחיד שבאמת חשוב לי הייתה הטעות הכי גדולה שיכולתי לעשות אי פעם", הוסיף. "לעולם לא אצליח שוב. אני לוקח אחריות מלאה. אנחנו נעבור את זה. ונעבור את זה ביחד".

בעקבות הצהרת האינסטגרם של אדם, סאמנר הגיב להכחשתו את הרומן לכאורה שלהם. "מישהו יביא לאיש הזה מילון", היא כתבה.

נציג לסטרו, לוין ופרינסלו לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה.קישור מקור