אדריאן ביילון, בלאק צ'ינה ועוד

אדריאן ביילון, בלאק צ'ינה ועוד

מרומנים סוערים ועד לגיחות קצרות, רוב קרדשיאן יש היסטוריית היכרויות מרשימה למדי. בזמן ש מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום היה בכמה מערכות יחסים בפרופיל גבוה, חלק מהרומנים הפומביים שלו בלטו יותר מאחרים.

כמובן, מעריצים לעולם לא יכלו לשכוח את הרומן הסוער של רוב עם ארוסתו לשעבר, בלאק צ'ינה. השניים היו לוהטים וכבדים לאחר שהתחברו בינואר 2016. באפריל אותה שנה, הם היו מאורסים והודיעו שהם מצפים לתינוק הראשון שלהם יחד חודש לאחר מכן.

לאחר שקיבלו את פני בתם, דרים קרדשיאן, בנובמבר 2016, רוב גילה שצ'ינה עזבה אותו בחודש הבא בסנאפצ'ט. רק כמה ימים לאחר מכן, הזוג חזר לפעול.

ההורים המשותפים עוררו רשמית שמועות על פרידה בפברואר 2017. "רוב חושב שזו ההחלטה הנכונה", אמר מקורב Us Weekly חודש לאחר שחלקו את יום השנה שלהם. "צ'ינה נעלמה במשך ימים בכל פעם מבלי לתקשר או לספק עדכונים כלשהם. זה לא ייגמר טוב".

ביולי 2017, היזם העלה את צ'ינה בפיצוץ בגלל שבגד בו לכאורה. למרות שהיא לא הכחישה את ההאשמות, היא האשימה את רוב בהתעללות פיזית בתגובה. לאחר שרוב פרסם תמונות מפורשות של אם ילדו, לא הייתה דרך חזרה. מאז, השניים נמצאים במאבק משמורת מר.

הם הסכימו לפצל משמורת משותפת על בתם בספטמבר 2017. נראה היה שהאקסים מסתדרים היטב עד שרוב חזר לבית המשפט כי הוא כבר לא יכול היה להרשות לעצמו לשלם מזונות ילדים.

מערכת היחסים שלהם חזרה להיות אזרחית עד שעורכת הדין של צ'ינה, לין סיאני, טענה שרוב ניסה לקחת את דרים מאמה לאחר שטענה שהיא מהווה "סכנה" לפעוט. "צ'ינה תתמודד נמרצות על הניסיון האחרון והנתעב הזה לקחת את בתה בבית משפט – שם היא תמשיך לגבור על ארוסה לשעבר רוב ושאר בני משפחתו הזדוניים והנקמנים (כלומר, קריס ג'נר, קים קרדשיאן, קלואי קרדשיאן ו קיילי ג'נר)", אמר עורך הדין בהצהרה ל בקשר.

בנוסף, צ'ינה דאגה לשלומה של בתה לאחר שסבלה מכוויה מדרגה שנייה בזמן שהייתה בטיפולו של רוב. עורך דינו של רוב מרטי סינגר אמר, "הבריאות, הבטיחות והרווחה של Dream הם ותמיד היו בראש סדר העדיפויות של רוב," והוסיף, "לאחר חקירה של DCFS והמשטרה שבה רוב שיתף פעולה באופן מלא, יש לו את כל הסיבות להאמין שיש אין ממצאים של בעיות בטיחות בביתו."

הדרמה המשפטית שלהם נמשכה כאשר צ'ינה הגישה תביעה נגד בני הזוג Kar-Jenners בגין התעללות לכאורה, השמצה וביטול של E! סִדרָה, רוב וצ'ינה. היא טענה שרוב התעלל בה פיזית, למרות שהוא הכחיש את הטענות. צ'ינה גם ביקשה מאחיותיו של רוב הפסד כספי כולל של 100 מיליון דולר, בטענה שהן הסיבה ל-E! ההופעה בוטלה.

חבר המושבעים הצביע בעד הקרדשיאן-ג'נרס בתביעת לשון הרע נגד צ'ינה במאי 2022 והיא נדחתה, בעוד היא ורוב הגיעו להסדר במשפט הפורנו הנקמה שלהם ביוני 2022 לאחר שהאשימה את האקס שלה בפרסום תמונות מיניות בוטה של אותה ברשתות החברתיות.

מערכת היחסים של רוב עם צ'ינה היא ללא ספק רכבת הרים, בלשון המעטה! גלול למטה כדי לראות עם מי עוד יצא רוב.

קישור מקור