אדריאן ביילון מקבלת את פני התינוק מספר 1 דרך סרוגייט: הצהרה

לְשֶׁעָבַר האמיתי מארח משותף אדריאן ביילון היא אמא בפעם הראשונה! היא קיבל את פני התינוק מספר 1 באמצעות פונדקאיתילדה הראשון עם בעלה ישראל הוטון. ביום שלישי, 16 באוגוסט, הודעת אינסטגרם כשהיא מציגה את בני הזוג מתחברים לתינוק שלהם, היא חשפה ששמו של בנם הוא אוור ג'יימס.

"עבור הילד הזה התפללנו. רק לשמוע את התינוק שלנו בוכה. עור לעור ופנים אל פנים לב אל לב ועין בעין…" פתחה נערת הצ'יטה לשעבר בכיתוב.

"הילד התינוק שלנו כאן, ואנחנו כל כך מאוהבים! אם עקבת אחר סיפור האהבה שלנו … אתה יודע שהמסע שלנו לתינוק היה מאתגר מאוד – אבל אלוהים נאמן לדבריו ולהבטחותיו. התפללנו בשקט בזמן שישבנו על הסוד המפואר ביותר הזה במשך 9 החודשים האחרונים. הוא שווה כל דמעה, כל אכזבה, כל תפילה נדחית, כל מחזור IVF, כל הפלה. הכל," המשיכה אדריאן.

באדיבות אדריאן ביילון/אינסטגרם

"כל מה שאנחנו מרגישים זה שמחה ואהבה והכרת תודה. תודה לאלוהים, לפונדקאית המלאך שלנו ולכל החברים והמשפחה שלנו שעומדים איתנו למעלה מ-5 שנים במסע הזה. הוא כאן ומעולם לא היינו מאושרים יותר לאבד שינה!" היא הוסיפה.

אדריאן ובעלה המוזיקאי הנוצרי, 51, התחתנו ב-12 באוגוסט 2016 בפריז לאחר שישה חודשים של היכרויות. היא יצאה בעבר רוב קרדשיאן מ-2007 עד 2009, הופיע בתוכנית הריאליטי של משפחתו מתעדכן עם הקרדשיאנים.

מאוחר יותר היא התארסה עם חבר ותיק ומנהל מוזיקלי לני סנטיאגו בפברואר 2015, אך הזוג נפרד שבעה חודשים לאחר מכן.

"אני, כמובן, עצוב שהדברים לא התנהלו כפי שתכננו, אבל אנחנו עדיין נשארים חברים קרובים", אמרה אדריאן Us Weekly בספטמבר 2015. "שש שנים זה הרבה זמן להיות ביחד, אבל היינו צריכים לקבל את ההחלטה ללכת עם הלב שלנו ולא להיות נבוכים או מפחדים משינויים. הוא בהחלט עזר להפוך אותי לאדם טוב יותר ואני לנצח אוקיר את הזמן שחלקנו יחד".

ישראל כבר אב לשלושה ילדים, סוני, מריה ולילי, אותם הוא חולק עם אשתו לשעבר מליסה הוטון. השניים היו נשואים מ-1994 עד פברואר 2016. יש לו גם בן, ג'ורדן, ממערכת יחסים קודמת, למרות שהזמר מעולם לא חשף את זהותה של אמו.קישור מקור