אהרון רודג'רס דן ב-9/11 'תיאוריות קונספירציה', אומר חברו לקבוצה לשעבר דה-שון קיזר

הקוורטרבק של גרין ביי פקרס אהרון רודג'רס נראה שהוא חוקר קונספירציה של 9/11, לפחות על פי הגיבוי הקודם שלו DeShone Kizer. הספורטאי נזכר בשאלה הראשונה שאהרון שאל כשפגש אותו ב-2018.

"הוא סגר את הדלת, והדבר הראשון שיצא מהפה של אהרון רודג'רס היה 'אתה מאמין ב-11 בספטמבר?'" DeShone, 26, אמר במהלך הופעה ביום שני, 28 בנובמבר ביום המופע של ברנמן. "מה, אני מאמין ב-11 בספטמבר? כן, למה שלא אעשה זאת?"

בזמן שהתגובה הייתה מארח אנדרו ברנמן בהיסטריה, דה-שון המשיך במלוא הרצינות. "הוא היה כמו 'אתה צריך לקרוא על זה', ואז פשוט התחלנו ללמוד על ספר ההצגות, והייתי כמו 'וואו אני לא יודע לאן זה הולך'".

DeShone שיחק רק עונה אחת בגרין ביי בהדרכת אהרון, שהיה בקבוצה מאז 2005 וזכה במספר תארי MVP של NFL וכן סופרבול אחד עם הקבוצה.

"מה שזה בסופו של דבר היה ניסוי מחשבתי שבו הוא רצה שאחזור אחורה ואבדוק כמה מהמזימות סביבו. ממש התחברנו על זה והתחלנו לשתף כמה ספרים, והתחלנו לדבר על כמה דברים אחרים. קצת היסטוריה, קצת עסקים, קצת פיננסים", המשיך DeShone.

אנדרו שאל אז את יליד אוהיו אם לאהרון יש "תיאוריות קונספירציה אחרות".

"פנימי כדור הארץ, נחיתת ירח, אנשים זוחלים," הוא הגיב והוסיף, "כולכם צוחקים. לך תעשה את המחקר שלך, אני אומר לך. לך תעשה את המחקר שלך."

אהרון רודג'רס 9/11

אהרון עצמו הודה שהוא נקרא "תיאורטיקן קונספירציה" בגלל בקשתו ל-NFL כי הוא משתמש בטיפול חלופי ל-COVID-19 להיחשב כחיסונים מלאים. יליד קליפורניה מפורסם הוצא כמי שלא קיבל את הדקירה כשהוא חלה עם COVID-19 בנובמבר 2021, כשהוא נדבק בנגיף משחקן שחוסן. אהרון הצהיר בעבר שהוא "מחוסן", אך מעולם לא הודה במלואו בקבלת החיסון.

מספר 12 העלה את הטענה במהלך הופעה באוגוסט 2022 בפודקאסט "The Joe Rogan Experience", שם הוא לא ציין את פקיד ה-NFL שהחיל עליו את התווית.

כשאהרון אכן נדבק ב-COVID, הוא זיכה ג'ו רוגן עם עזרה להעמיד אותו על משטר שהחזיר אותו על רגליו במהירות. "עשיתי הרבה מהדברים שהוא [Rogan] מומלץ, בפודקאסטים שלו ובטלפון אלי", אמר אז אהרון לכתבים. "נטלתי נוגדנים חד שבטיים, איברמקטין, אבץ, ויטמין C, D ו-HCQ [hydroxychloroquine] … ואני מרגיש די מדהים."

אהרון הכחיש בעבר שהוא תיאורטיקן קונספירציה. בנובמבר 2021 הופעה ב המופע של פאט מקאפי, הוא הסביר, "תראה, אני לא סוג של אנטי-ווקס, אדמה שטוחה. אני מישהו שחושב ביקורתי".

"אתם מכירים אותי. אני צועד לפי קצב התוף שלי", המשיך. "אני מאמין מאוד באוטונומיה גופנית וביכולת לעשות בחירות עבור הגוף שלך, לא להסכים לאיזו תרבות ערה או לקבוצה מטורפת של אנשים שאומרים שאתה חייב לעשות משהו. בריאות היא לא מידה אחת שמתאים לכולם. ומבחינתי, זה היה כרוך בלימודים רבים בחוץ, בדומה ללימוד שהשקעתי באירוח סַכָּנָה! או המחקר השבועי שהשקעתי במשחק".

נציגי רודג'רס לא הגיבו מיד בקשרבקשתו של תגובה.

קישור מקור