אובד של המשפחה שנטל על הגירושים של שנטל ופדרו

שקילה פנימה. שנטל המשפחה אלום עובד קורפורן משתף את מחשבותיו על מה השתבש ביניהם שנטל חימנו (לבית אוורט) ו פדרו חימנו במהלך ראיון בלעדי עם בקשר.

במהלך הראיון, עובד חושב על האם הדרמה המתמדת בין שנטל, 31, ומשפחותיו של פדרו הובילה בסופו של דבר לפיצול. "אם יש משהו שתמיד הערצתי הוא כמה הם היו חזקים וכמה קשה הם נלחמו כדי להגן על מערכת היחסים שלהם", הוא אומר. "פעם חשבתי שהמשפחה שלהם תהיה הנפילה שלהם, אבל כנראה שזה לא היה כך."

כוכב TLC מוסיף כי "קשה לדעת מה בדיוק קרה" כדי להוביל לפילוג.

"אני כן חושב שהם אהבו אחד את השני מאוד, אפילו בנסיבות שהם נפגשו ואיך הכל הלך", ממשיך עובד.

פדרו, 30, ושנטל הכירו כשחיפשה מורה לספרדית והוא חיפש מורה לאנגלית. לאחר שהם הוקמו על ידי חבר, הם נפגשו לראשונה באופן אישי בזמן שנטל ביקר ברפובליקה הדומיניקנית מולדתו. הם הוצגו לראשונה לצופים במהלך עונה 4 של ארוס בן 90 יום והמשיך לככב בספינאוף ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? ו שנטל המשפחה.

TLC

במהלך מערכת היחסים שלהם, משפחתה של שנטל רמזה באופן קבוע לעובדה שהם האמינו שפדרו משתמש בה עבור גרין קארד כדי להגיע לאמריקה כדי שיוכל לעבוד ולשלוח כסף למשפחתו. בינתיים, שאנטל נאבק להסתדר עם אמו, לידיה חימנוואחות, ניקול חימנו.

בעקבות הפיצול ביניהם, פדרו טען שהסיבה לבעיות בנישואיהם נבעה מכך שנטל לא תמך בחלומותיו. עם זאת, עאבד התעקש שהנימוק שלו לא היה מוצק מספיק כדי לסיים את מערכת היחסים.

"לדעתי זו לא סיבה חזקה לעזוב מישהו שאתה אוהב, במיוחד אחרי כל מה שהוא עבר", הוא אומר.

על פי מסמכי בית המשפט שהגיעו לידי בקשרפדרו הגיש בקשה לגירושין משנטל לאחר שש שנות נישואים ב-27 במאי.

כמו כן הוצאו אז צווי מניעה הדדי, שקבעו כי בני הזוג לשעבר "נמנעו מלעשות או מנסים לעשות, או מאיימים לעשות, כל מעשה שפוגע, מתעלל, מבזה, מטיל אימה, מטריד או מטריד את הצד השלילי".

שישה שבועות לאחר שסוכן הנדל"ן הגיש תביעת גירושין, שנטל הגישה תביעות נגד שלה ב-7 ביולי והאשימה את סוכן הנדל"ן ב"ניאוף" ו"יחס אכזרי". בנוסף, יליד ג'ורג'יה טען כי "נישואיהם שבורים ללא תקנה ללא תקווה לפיוס". צווי המניעה נכנסו לתוקף ב-22 ביולי, על פי ניירת שהושגה בלעדית על ידי בקשר.

עובד ערך את הופעת הבכורה שלו בטלוויזיה בריאליטי בעונה 1 של המשפחה שנטל כידיד משותף של שנטל ופדרו.

תוך כדי דיבור עם בקשר, הוא הסביר בעבר כיצד התיידד עם הזוג לשעבר. "בשנת 2014, נהגתי לצאת עם החבר הכי טוב של פדרו והפכתי לחבר שלו מכיוון שחשבתי שהוא בחור נחמד", אמר. "שנטל הייתה גם חברה של האקס שלי וכך גם אני הייתי חבר איתה."

בתקופתו בתוכנית, עובד גרם לדרמה כשהזהיר את שנטל שהוא חושב שלידיה וניקול יש תוכנית בשבילו להתחתן עם בחורה אמריקאית כדי שיוכל לעבור לארצות הברית ולשלוח כסף בחזרה למשפחתו.

קישור מקור