אוברי אודיי, קילנד יאנג של האח הגדול מתחברת: פרטים

לשפוך את התה! אוברי אודיי פותח לגבי חיבור עם אח גדולשל קילנד יאנג במהלך ראיון בלעדי עם בקשר.

"[Kyland] ואני התכרבלתי קצת", מודה אמנית "Show Stopper" בת 38 לפני שהזכירה שהיא דיברה גם עם גבר אחר. "אני לא אשקר, זה לא קילנד, אבל קילנד ואני התנשקנו. התנשקנו קצת, והוא מחבק אותי בלילה".

אוברי מוסיף כי אתגר אלום "היא רוח כל כך יפה" והיא "כל כך מאוהבת בגבר שהוא." עם זאת, השחקנית לשעבר בברודווי מזכירה שזו הפעם הראשונה שהיא מתעניינת ביותר מאדם אחד.

"מעולם לא חיבבתי ילד ועוד ילד, ומעולם לא הייתי חופשייה", היא מסבירה, בעודה מקדמת את הסינגל הקרוב שלה ואת קליפ המוזיקה העירום הלא מצונזר של OnlyFans, "Couple Goals", שייצא ביום שני, 21 בנובמבר "אני מרגיש שתמיד הייתי שייך לאנשים אחרים כי הייתי שייך לכל כך הרבה אנשים בגיל כל כך צעיר. והם מבקרים אותי ושופטים אותי, ואז אני צריך להיות טוב יותר, ואז אני צריך לעשות את זה".

כשזה מגיע לחיי המין שלה, אוברי מציינת שהיא "מעולם לא שיתפה [her] גוף עם מישהו" שהיא לא חשבה שתבלה איתו את שארית חייה. יתרה מכך, ליליד סן פרנסיסקו "מעולם לא היה דוכן של לילה אחד" לפני כן.

Shutterstock; באדיבות קילנד יאנג/אינסטגרם

"אני יכול לספור את האנשים על הידיים שלי שקיימתי איתם יחסי מין", ממשיכה אוברי. "אז, אני קצת, כאילו, לא שחצן, אבל פשוט הייתי במערכות יחסים ארוכות הרבה."

מ-2015 עד 2018, חברו לשעבר של דאניטי קיין היה במערכת יחסים עם חוף ג'רזישל פול "פול די" דל וקיו ג'וניור. בעקבות הפיצול ביניהם, אוברי טענה שפולי, בת 42, בגדה בה. עם זאת, לאישיות MTV יש הכחיש את ההאשמות. השיר החדש של אוברי מסמן את הפעם הראשונה בה היא פותחת על הרומנטיקה הסוערת שלהם באמצעות האמנות שלה.

באשר למחשבה הנוכחית שלה על היכרויות, ה בין שתי רעות הזמר אומר, "אני לא מלחיץ את עצמי ורוצה שאנשים יהיו משהו אחר ממה שהם. אני מוצאת דרכים לספק את עצמי מינית כאישה מבלי להעלות על זה כל כך הרבה רעיונות. ומכבדים אותי ומקבלים תוקף ונהנה בזמן שאני מחפשת את בעלי כי אני מנסה להוציא תינוק לפני שהשחלות האלה מזדקנות מדי".

מלבד ההנאה מהתפיסה החדשה שלה לגבי מין, אוברי גם מדגישה שהיא "בונה [her] business" וגאה בשימוש בקליפ העירום הלא מצונזר שלה ב-OnlyFans כדי לעורר השראה בנשים אחרות. "אתה יכול להיות עירום ולהביע את עצמך מינית וזה עדיין יכול להיראות כמו אמנות ולהיות יפה", היא אומרת. "ואני חושב שהרבה נשים עדיין לא בהכרח מבינות את זה. ואני הולך להראות להם איך אתה עושה את זה."

"וזה מה שאני עושה ב-OnlyFans שלי," ה- ספריי לשיער אלום מרחיב. "אני רק מדבר על דברים שעברתי בחיים, שאולי אנשים שנמצאים שם שרוצים ליצור קשר יותר מאשר רק מיני יכולים לבוא אליי ולקיים סוג כזה של קשר. ובואי אם את מחבבת אותי כי אני מחפשת בעל, [and] קילנד עדיין לא שמה צלצול, ילדה."

קישור מקור