אוברי לינד-דה-בור טרנספורמציה: תמונות לאורך השנים

אוברי לינד-דה-בור טרנספורמציה: תמונות לאורך השנים

היא מתבגרת מהר! אמא מתבגרת 2 אלום צ'לסי דבור (לבית הוסקה) קיבלה בברכה שלושה ילדים עם בעלה קול דבור – אבל לפני שהיא בנתה משפחה עם הגבר שלה, נולדה לה בת אוברי לינד עם החבר לשעבר שלה, אדם לינד.

צ'לסי ואדם קיבלו את פני אוברי בספטמבר 2009 בזמן שהבוגרת של MTV התגוררה בצפון דקוטה ליד הלהבה הקודמת שלה, אותה פגשה בתיכון. האם הגאה הייתה מסורה להפליא לבתה אבל הרגישה שהעניין של אדם בילד שלהם חולף. הזוג התפצל בעונה 2 של 16 ובהריון. בשנת 2014, צ'לסי החלה לצאת עם בעלה כיום, קול.

לאובר יש מערכת יחסים מצוינת עם מומחה בקרת התנועה ולקח את שם המשפחה שלו באופן חוקי בשנת 2018. בספטמבר 2020, קול גילה שהוא להוט לאמץ את הילד הראשון של אשתו. "אין לי מושג איך אתה כבר בן 11, אבל זה באמת היה תענוג לראות אותך גדלה לתוך הגברת הצעירה היפה, החביבה והמדהימה שאתה היום", כתב לנערה לכבוד יום הולדתה. "אני אוהב אותך ולנצח אהיה כאן בשבילך."

במדור התגובות, מעריץ אחד כתב, "תמיד הופעת בשבילה, קול! ראוי להערצה לראות אותך מגדל אותה ומתייחס אליה כאילו היא שלך! אני מקווה שיום אחד תוכל לאמץ אותה!" קול ענה, "יש לי את העט שלי מוכן!" וכלל אימוג'י של פרצוף סמיילי.

חודשיים לאחר מכן בנובמבר 2020, צ'לסי וקול חשפו שהם יעזבו את התוכנית שהפכה אותם לשמות מוכרים. מאוחר יותר, סיפר כוכב הריאליטי E! חֲדָשׁוֹת שהפרטיות של אוברי הייתה חלק מרכזי בהחלטתה להמשיך הלאה אמא מתבגרת 2. "היו שיחות שאוברי ואני ניהלנו מעת לעת", היא אמרה לשקע. "הגיע שלב שפשוט דאגתי כי אני לא רוצה שהיא תהיה אי פעם [feeling] כאילו היא לא יכולה לספר לי דברים כי זה ישודר למיליוני אנשים או משהו כזה".

ב-7 בספטמבר 2021, המשפחה המאושרת חגגה יחד את יום הולדתה ה-12 של אוברי.

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות את השינוי של בתה של צ'לסי אוברי במהלך השנים!

קישור מקור