אודרי, ג'רמי רולוף של LPBW קח ילדים לשייט: תמונות

כיף משפחתי! אנשים קטנים, עולם גדול אלום אודרי רולוף ובעל ג'רמי רולוף לקחו את ילדיהם לשייט מהנה ביחד במהלך הרפתקת קמפינג בסוף השבוע.

"צוות ילד", ג'רמי, בן 31, כתב את הכתוביות של סטורי באינסטגרם בשבת, 13 באוגוסט, ובו תמונה של כמה צעירים יושבים על סירה, מביטים אל הים. בתם של ג'רמי ואודרי, אמבר, נראתה בחלק האחורי של הסירה, חודרת דרך המים.

בנוסף לאמבר, 4, אנשי TLC חולקים גם את הבנים בודה ורדלי.

אודרי, 31, גם שיתפה תמונות מהטיול הגדול דרך הסטוריז שלה באינסטגרם באותו יום, כולל קטעים של אמבר נהנית מהנסיעה האפית שלה במים.

באדיבות ג'רמי רולוף/אינסטגרם

"ילדת גחלים מנסה משהו חדש", כתבה אמא ​​לשלושה צילום של בתה משייטת במי האגם.

ג'רמי ואודרי רולוף של LPBW לוקחים ילדים לשייט: 'צוות ילדים'
באדיבות אודרי רולוף/אינסטגרם

אודרי גם שיתפה תמונה מקסימה לחלוטין של ראדלי בן ה-9 חודשים, שלבש אפוד הצלה כחול וכתום, כובע בייסבול כחול ומוצץ קטן בפיו.

ג'רמי ואודרי רולוף של LPBW לוקחים ילדים לשייט: 'צוות ילדים'
באדיבות אודרי רולוף/אינסטגרם

ההרפתקה האחרונה של המשפחה הגיעה יום אחד בלבד לאחר שהזוג שיתף עדכון לגבי תהליך המעבר לדירה שלהם בית חווה חדש.

"כל הכבוד לדרך הארוכה שלפנינו", כתבה מייסדת הבלוג Beating 50 Percent לצד סרטון אינסטגרם שלה ושל ג'רמי שותים כוס שמפניה ביום שישי, 12 באוגוסט. יום שסגרנו בחווה שלנו… אבל בכל יום מאז גילינו עוד בעיות ודברים שצריך לתקן."

הזוג מכרו את ביתם בפורטלנד, אורגון, ב-22 ביולי ורכשו חווה ליד בית הוריה של אודרי לאחר שכוונתם להחזיק בחוות רולוף של המשפחה לא התרחשה בסופו של דבר.

"ג'ר ואני קיווינו להשתלט על החווה של הוריו (או חלק ממנה) מאז שהיה ילד", כתבה אודרי דרך הסטוריז באינסטגרם שלה ב-1 ביוני במהלך פגישת שאלות ותשובות של מעריצים. "זה היה משהו שהוא האמין שהוא אפשרי. הוא פרסם זאת מאוד למשפחתו ובפומבי בטלוויזיה. זה הפך לחלום משותף כשהתחתנו, והתחלנו לעבוד לקראתו".

לאחר מכן היא הסבירה איך התוכניות שלהם פשוט לא יצאו לפועל בסופו של דבר.

"כשהגענו סוף סוף לנקודה שבה זה היה אפשרי באופן מעשי, הגשנו הצעה אבל הבנו שאולי זה לא היה אמור להיות", הוסיפה אודרי. "באמת חשבנו שנגדל שם את הילדים שלנו. כמו שאמרתי, זה היה מוות של חלום".קישור מקור