אודרי, ג'רמי רולוף של LPBW שקל לעזוב את אורגון: פרטים

התחלות חדשות? אנשים קטנים, עולם גדול אלום אודרי רולוף גילתה שהיא ובעלה, ג'רמי רולוףשקלו לעבור ממדינת ביתם אורגון.

אמא לשלושה, בת 31, לקחה את סטורי האינסטגרם שלה ביום שישי, 5 באוגוסט, כדי להרהר במצב החיים החדש שלה ולהודות שזוג הריאליטי לשעבר שקל לעזוב את מדינת ביבר.

"בסופו של דבר אנחנו אוהבים את אורגון ואת החוץ יותר מדי," חיי מכתב אהבה הסופרת כתבה על החלטתם של בני הזוג להישאר, לצד תמונה שלה ובעלה רוקדים בשדה של דשא ארוך. "אין כמו ה-PNW [Pacific Northwest]."

כמו כן, משפחותיהם נמצאות באורגון וחיות הבר הפורחות כמניעים עיקריים להישאר, היא הוסיפה, "אנחנו אוהבים דברים במקומות אחרים אבל בסופו של דבר לא הרגשנו שהובילו אותנו לזוז לשום מקום והסיבות לעזוב נעוצות יותר בבריחה מאשר ברצון מכוון. או מרגיש עופרת [sic] למקום חדש."

בני הזוג אמנם חשו לחץ לקרוא לנכס החדש שלהם "הבית לנצח", "אנחנו רואים כאן את החזון לטווח ארוך, אבל אם אלוהים יוביל אותנו למקום אחר, היינו הולכים", היא הוסיפה בשקף אחר. "יכולתי לראות אותנו פוטנציאליים רוצים עוד אדמה בימים מסוימים… אבל נראה איך נסתדר עם זה קודם."

באדיבות אודרי רולוף/אינסטגרם

ההשתקפות של אודרי מגיעה לאחרונה מהחדשות שבני הזוג רכשו חווה משלהם באורגון ביוני 2022. הצמד מכרו את ביתם הקודם ביולי תמורת סכום מדהים של 730,000 דולר.

"אחרי חיפוש של שנתיים על פני כל מדינת אורגון… IT. IS. TIME," אודרי הכריזה על החדשות המרגשות באמצעות אינסטגרם, לצד מונטאז' של קליפים שתיעדו את זמנם בחוות רולוף וביתם החדש. "קנינו חווה! ותראה מה יש בחצר האחורית שלנו כן, זה העץ שלנו."

מנחת הפודקאסט "מאחורי הקלעים" שיתפה שהרכבות הן נושא מיוחד ברומן שלה עם ג'רמי, אז הזוג לקח את זה כסימן. "אם אתה קורא את הספר שלנו (או אפילו רק מסתכל על הכריכה חחח) אתה יודע את המשמעות ששיחק הרכבת הזה בסיפור האהבה שלנו ובחיים שלנו", המשיך תושב אורגון בכיתוב. "זה המקום שבו ג'ר ביקש ממני להיות חברה שלו, זה המקום שבו הוא ביקש ממני להתחתן איתו, זה המקום שבו צילמנו את התמונה לשער של ניו יורק טיימס הספר הנמכר ביותר, והוא נמצא במרחק הליכה מהרכוש של ההורים שלי."

בני הזוג אירחו לאחרונה את חבריהם ובני משפחתם למסיבת חנוכת בית בנושא ג'ינג'י בביתם החדש, כשג'רמי יוצא מכל הלב עם תסרוקת בורי.

"מועדון היאכטות Redneck פורץ בבית החדש עם קצת כיף ומשחקים", כתבה אודרי מונטאז' של קליפים מהערב מלא הפעילות. בסרטון, אודרי לבשה סרבל וכובע ירוק של ג'ון דיר. האורחים התלבשו לפי נושא והשתתפו במשחקים מהנים שכללו מירוצי בירה פונג ושקי תפוחי אדמה.קישור מקור