אודרי וג'רמי רולוף של LPBW ביטלו את טיול יום השנה שלהם

שינוי בתוכניות. אנשים קטנים, עולם גדול אלום אודרי רולוף גילתה שהיא ובעלה, ג'רמי רולוףנאלצו לבטל את טיול יום השנה שלהם.

"בכן. אני די מבולבל. זה התיק הארוז שלי לחופשת SURPRISE של 2 לילות שתכננתי לרגל יום השנה שלנו", כתבה אודרי, 31, לצד תמונה של מזוודה ארוזה דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ביום שני, 19 בספטמבר.

לאחר שציינה שזו "השנה שלה לתכנן" את טיול יום השנה השנתי שלהם, היא המשיכה, "הייתה לנו טיסה מוקדמת הבוקר… אבל בשעה 2 לפנות בוקר אתמול בלילה החלטנו לא לנסוע."

היא הסבירה שבנם הצעיר, ראדלי, "חלה" והיא "נלחמת במשהו" בעצמה.

"אבל זו אמהות. ביטול והתאמת תוכניות כדי לענות על הצרכים של ילדינו. עד כמה שניסיתי להצדיק ללכת כי זה היה כל כך אפי והייתי כל כך קרוב להפתיע את ההפתעה הטובה ביותר… הבטן של אמא שלי פשוט אמר לא", אמר כוכב הריאליטי לשעבר.

באדיבות אודרי רולוף/אינסטגרם

אודרי הוסיפה שאמנם ידעה שעשתה את ההחלטה הנכונה, אבל היא עדיין "עצובה" על הטיול שבוטל. "וגם מתוסכלים בגלל שהילדים שלנו רק לעתים רחוקות חולים, אבל למרבה האירוניה נשארנו בבית ביום השנה שלנו בשנה שעברה כי אמבר חלתה", כתבה.

היא סיימה את הפוסט בנימה קלילה בבדיחות, "החסרונות של להתחתן באמצע ספטמבר".

אודרי וג'רמי, 32, קשרו את הקשר ב-20 בספטמבר 2014. הם המשיכו לקבל את פני הבת אמבר, 5, ואת הבנים בודה, 2 ורדלי, 10 חודשים.

בני הזוג אמנם לא יוכלו לחגוג את יום נישואיהם בטיול רומנטי, אבל הם דאגו להעמיד את לילות הדייטים בראש סדר העדיפויות במערכת היחסים שלהם.

באוגוסט, אודרי לקחה את הסטוריז שלה באינסטגרם כדי לשתף שהיא וג'רמי עשו לילה דייט למרות הכאוס של מעבר לביתם החדש. "מצמצת לילה דייט (החמצנו את השבוע שעבר בטירוף האריזה) אז אנחנו בפיגור של שבוע עכשיו", היא כתבה אז, כשהיא מתייחסת לתוכניתם לצאת לדייט אחד בשבוע לפחות במשך כל השנה.

אלומת ה-TLC הצטלמה במראה כשהיא הראתה את התלבושת שלה של גופיה לבנה וחצאית ג'ינס.

השקופית הבאה לכדה את הזוג מצטלם לסלפי בזמן שיצא לארוחת ערב. אודרי סיכמה את שקופיות הסטוריז באינסטגרם על ידי פרסום סלפי שלה ושל ג'רמי מהרגע שהם הגיעו הביתה אחרי הדייט. "ולטייל בבית הריק שלנו", כתבה.

המשפחה עברה רשמית לביתה החדש ב-17 באוגוסט. "לאחר חיפוש של שנתיים על פני כל מדינת אורגון… IT. IS. TIME," סיפרה אודרי על הרכישה שלהם ב-1.5 מיליון דולר באמצעות אינסטגרם ב-12 ביוני, ימים לאחר ש-In Touch דיווח לראשונה על החדשות. "קנינו חווה!"

בזמנו, היא הסבירה שרכישת הבית תאפשר לבני הזוג לפלס את "שבילם" לאחר שחלומם להחזיק בחווה המשפחתית של ג'רמי נפל.

"ג'ר ואני קיווינו להשתלט על החווה של הוריו (או חלק ממנה) מאז שהיה ילד. זה היה משהו שהוא האמין שהוא אפשרי. הוא פרסם את זה מאוד למשפחתו ובפומבי בטלוויזיה", שיתפה אודרי באמצעות סטורי האינסטגרם שלה ביוני. "זה הפך לחלום משותף כשהתחתנו, והתחלנו לעבוד לקראתו".

"הבנו שמשפחתו של ג'ר לא הייתה ממש מיושרת בהתקדמות לקראת רכישתו כפי שחשבנו שהם היו", היא נזכרה. אבא של ג'רמי, מאט רולוף, בסופו של דבר החליט להעמיד 16 דונם של חוות רולוף למכירה ביולי במקום למכור אותה לאחד מארבעת ילדיו.קישור מקור