אודרי וג'רמי רולוף של LPBW יוצאים לדייט אחרי המעבר

מתסדרים. אנשים קטנים, עולם גדול בוגרים אודרי רולוף ו ג'רמי רולוף היה ערב דייט רק יום אחד לאחר שעברו לביתם החדש.

אודרי, 31, לקחה את הסטוריז שלה באינסטגרם ביום חמישי, 18 באוגוסט, כדי לשתף שהיא וג'רמי, 32, ערכו לילה דייטים למרות הכאוס של מעבר דירה. "מצמצנים לילה דייט (החמצנו את השבוע שעבר בטירוף האריזה) אז אנחנו בפיגור של שבוע עכשיו", היא כתבה והתייחסה לתוכניתם לצאת לדייט אחד בשבוע לפחות במשך כל השנה.

בזמן שהצטלמה במראה באורך מלא, כוכבת ה-TLC לשעבר הראתה את התלבושת שלה של גופייה לבנה וחצאית ג'ינס.

השקף הבא הראה את בני הזוג מצטלמים לסלפי בזמן שהם יוצאים לארוחת ערב. אודרי סיכמה את השקופיות של סטוריז באינסטגרם בשיתוף סלפי שלה ושל ג'רמי מהרגע שבו הגיעו הביתה אחרי הדייט. "ולטייל בבית הריק שלנו", כתבה.

Shutterstock

בני הזוג – שחולקים את הילדים אמבר, בודה ורדלי – עברו רשמית לביתם החדש ביום רביעי, 17 באוגוסט. ביום המעבר, אודרי שמרה על המעריצים שלה עדכניים על ידי שיתוף סרטונים של משאיות ההובלה ומתן הצצות לבית העליון המתקן .

"אחרי חיפוש של שנתיים על פני כל מדינת אורגון… IT. IS. TIME", שיתפה אם לשלושה על הרכישה שלהם ב-1.5 מיליון דולר באמצעות אינסטגרם ב-12 ביוני, ימים לאחר ש-In Touch דיווח לראשונה על החדשות. "קנינו חווה! ותראה מה יש בחצר האחורית שלנו כן, זה העץ שלנו."

"אם אתה קורא את הספר שלנו (או אפילו רק מסתכל על הכריכה חחח) אתה יודע את המשמעות ששיחק הרכבת הזה בסיפור האהבה והחיים שלנו. זה המקום שבו ג'ר ביקש ממני להיות החברה שלו, זה המקום שבו הוא ביקש ממני להתחתן איתו, זה המקום שבו צילמנו את השער של ספר רבי המכר שלנו בניו יורק טיימס, וזה במרחק הליכה מהרכוש של ההורים שלי. יליד אורגון המשיך.

רכישת הבית מאפשרת לאודרי וג'רמי לפלס את "שבילם" לאחר שחלומם להחזיק בחווה המשפחתית של ג'רמי נפל.

"ג'ר ואני קיווינו להשתלט על החווה של הוריו (או חלק ממנה) מאז שהיה ילד. זה היה משהו שהוא האמין שהוא אפשרי. הוא הכיר את זה מאוד למשפחתו ובפומבי בטלוויזיה", שיתפה כוכבת הריאליטי לשעבר באמצעות סטורי האינסטגרם שלה ב-1 ביוני. "זה הפך לחלום משותף כשהתחתנו, והתחלנו לעבוד לקראתו".

"הבנו שמשפחתו של ג'ר לא הייתה ממש מיושרת בהתקדמות לקראת רכישתנו כפי שחשבנו שהם היו", נזכרה אודרי. אבא של ג'רמי, מאט רולוף, בסופו של דבר החליטו להעמיד למכירה 16 ​​דונם של חוות רולוף ביולי.קישור מקור