אודרי רולוף מגיבה ליצירת 'נתיב משלו' בין מהלך החווה

אודרי רולוף מגיבה ליצירת 'נתיב משלו' בין מהלך החווה

מסלול אחר. אנשים קטנים, עולם גדול אלום אודרי רולוף לקחה לאינסטגרם כדי לשתף עדכון חיים כמו היא ובעלה ג'רמי רולוף להתכונן להעביר את משפחתם לבית החווה החדש שלהם.

"כל הכבוד לדרך הארוכה שלפנינו", כתבה אודרי, בת 31, לצד א סרטון אינסטגרם של עצמה ושל בעלה ג'רמי, 31, נהנים מכוס שמפניה ביום שישי, 12 באוגוסט. "צילמתי את הסרטון הזה שלנו עושים את התרועות 'נעל את זה' ביום שסגרנו את החווה שלנו… אבל כל יום מאז גילינו עוד בעיות ודברים שצריך לתקן."

המעריצים מיהרו להציף את מדור התגובות של הפוסט שלה באיחולים ובברכות לזוג המאושר, אבל מילותיו של אחד העוקבים ברשתות החברתיות משכו את תשומת ליבו של כוכב הריאליטי.

"מזל טוב אתם! יצירת נתיב משלך היא הדרך הטובה ביותר ללכת", כתב העוקב והוסיף, "מצפה להיות חלק מזה כאן ב [Instagram]."

אם לשלושה "אהבתי" את תגובת המעריץ והגיבה עם שני אימוג'י לב אדום.

ימים ספורים לפני המהלך הגדול שלהם, יליד אורגון אומר שהם "קיבלו [their] עבודה שנחתכה עבור [them]" כשהם "מגלים בעיה חדשה [with the house] כל יום."

"תמיד היינו אנשים מסוג 'אין לי מושג מה אני אעשה מחר'", המשיך הפוסט שלה באינסטגרם. "ליהוק חזון ולחלום לעתיד? הגענו לזה. אבל מחר? זה תמיד בגדר תעלומה".

"כשיצאנו אבא שלי נהג להתקשר [Jeremy Roloff] 'אדון. הרפתקאות'", הוסיפה אודרי – שחולקת את הבת אמבר והבנים בודה ורדלי עם בעלה. "כל מה שעשינו יחד נראה היה או הפך להרפתקה… הנה אנחנו 11 שנים מאוחר יותר, עדיין מאמצים את כל האתגרים הנלווים לבחירה בדרך הבלתי צפויה, הלא נוחה, הלא ידועה והלא נוחה… אבל הסיפורים תמיד שווים את זה."

הזוג – שקשר את הקשר בספטמבר 2014 – מכרו את ביתם בפורטלנד, אורגון, ורכשו חווה משפחתית ליד בית הוריה לאחר שחלומם להחזיק באדמות משפחתו, חוות רולוף, לא הצליח.

"ג'ר ואני קיווינו להשתלט על החווה של הוריו (או חלק ממנה) מאז שהיה ילד. זה היה משהו שהוא האמין שהוא אפשרי. הוא פרסם את זה מאוד למשפחתו ובפומבי בטלוויזיה", שיתפה אודרי ביוני. "זה הפך לחלום משותף כשהתחתנו, והתחלנו לעבוד לקראתו".

אבא של ג'רמי, מאט רולוףהחליט בסופו של דבר להעמיד 16 דונם מהקרקע למכירה במאי 2022.קישור מקור