אודרי רולוף מתעדת כאוס של 'אריזה כדי לעבור' לחווה

נהיה אמיתי. אנשים קטנים, עולם גדול אלום אודרי רולוף הראתה את הכאוס של "ארוזה כדי לעבור" בזמן שמשפחתה מתכוננת לעבור לחווה החדשה שלה.

אודרי, 31, לקחה את הסטוריז שלה באינסטגרם ביום שלישי, 9 באוגוסט, כדי לשתף שני סרטונים שלכדו קופסאות על הרצפה ופריטים שונים מפוזרים במטבח. השיר "Break My Stride" של מתיו ויילדר התנגן כשאודרי הבזיקה את המצלמה לבנה ראדלי כשהוא זחל ליד רגליה. בעלה, ג'רמי רולוף, נצפה גם מסתובב במטבח.

"אריזה לעבור עם 3 ילדים, בעל עם בוהן שבורה וכתף חצויה, אמא עם גב מבולגן… זה הולך טוב", נכתב בטקסט על המסך.

בשקופית הבאה, אודרי שיתפה סרטון של ראדלי, בת 8 חודשים, מנסה לזחול במעלה רגליה. חטיפים, מכשירי חשמל זעירים וקופסאות הוצבו על הקרקע, בעוד שכוכב הריאליטי לשעבר לבוש חותלות מוכתמות. "ותינוק שרק רוצה שיחזיקו אותו", כתבה יחד עם הסרטון.

באדיבות אודרי רולוף/אינסטגרם

הבוגר של TLC עדכן את המעריצים לגבי תהליך המעבר. "מצב אריזה עיקרי כאן", שיתפה אודרי באמצעות סטורי האינסטגרם שלה במהלך שאלות ותשובות של מעריצים ב-5 באוגוסט.

"כרגע אנחנו שוכרים [our old house] חזרה לחודש הזה", הוסיפה. "יום היציאה שלנו הוא ה-17 באוגוסט."

בקשר דיווחו בעבר כי אודרי וג'רמי, 32, מכרו את ביתם בפורטלנד, אורגון, תמורת 730,000 דולר ב-22 ביולי לאחר שרכשו חווה משפחתית מוקדם יותר באותו חודש.

בני הזוג – שהם גם ההורים לבת, אמבר, ולבן בודה – הודיעו על החדשות הגדולות בתחילת יולי כשכתבו ש"הגיע הזמן".

"אחרי חיפוש של שנתיים על פני כל מדינת אורגון… קנינו חווה! ותראה מה יש בחצר האחורית שלנו כן, זה העץ שלנו", שיתפה אז אודרי באמצעות אינסטגרם.

אם לשלושה המשיכה וחשפה כי החווה החדשה תדרוש שפע של עדכונים שעשויים לקחת "שנים" להשלמתם.

"הפריסה היא למעשה קשה", היא שיתפה כשנשאלה אם לכל ילד יהיה חדר משלו. "אני אוהב איך כולנו ישנים על אותה קומה בבית שלנו עכשיו ולכל אחד יש חדר משלו."

"בבית החדש, הילדים יחלקו או אחד יהיה צריך להיות למעלה לבד", הסבירה אודרי, וציינה כי לעת עתה, "בוד ואמבר יחלקו מאז [they] עוברים לגור בבית 'כמו שהוא'”.

בני הזוג רכשו את החווה לאחר שאודרי חשפה שהיא וג'רמי שקלו לקנות את חוות רולוף. למרות זאת, מאט רולוף החליט במקום זאת להעמיד 16 דונם מהקרקע למכירה במאי 2022.

בחודש שלאחר מכן, אודרי חשבה על ההזדמנות שהוחמצה בפוסט סטורי גלוי באינסטגרם. "ג'ר ואני קיווינו להשתלט על החווה של הוריו (או חלק ממנה) מאז שהיה ילד. זה היה משהו שהוא האמין שהוא אפשרי. הוא פרסם את זה מאוד למשפחתו ובפומבי בטלוויזיה", כתבה. "זה הפך לחלום משותף כשהתחתנו, והתחלנו לעבוד לקראתו".

קישור מקור