אודרי רולוף מ-LPBW על הפיכת "המיטב מהבלתי צפוי"

מציאת פרספקטיבה. אנשים קטנים, עולם גדול אלום אודרי רולוף דנו בחשיבות להפיק את "המיטב מהבלתי צפוי" לאחר מכן ביטול טיול יום השנה שלה עם בעלה, ג'רמי רולוף.

"עד כמה שהיינו מבולבלים לבטל את התוכניות המקוריות שלנו, הייתי אסירת תודה לפחות להתגנב עם החבר הכי טוב שלי לארוחת ערב אתמול בערב כדי לחגוג 8 שנים נשואים." אודרי, 31, כתבה דרך אינסטגרם ביום רביעי, 21 בספטמבר, לצד תמונות שלה ושל ג'רמי, בן 32, מצטלמים מול השקיעה.

כוכב הריאליטי לשעבר המשיך והסביר את זה היא "כמעט ביצעה את טיול ההפתעה האפי ביותר" כדי לראות את חבריהם בנאשוויל ולהישאר בכיפות יוקרתיות בבתי עץ. "באטט החלטנו לבטל את הטיול שלנו ב-3 לפנות בוקר בלילה לפני שהיינו אמורים לטוס כי ראדלי חלה וגם אמבר ואני נלחמנו בזה", כתבה אודרי. "הבטן של אמא שלי אמרה לבטל את זה. לא הרגשתי נוח לנסוע כל כך רחוק, ראדלי עדיין כל כך קטן ומניק, מסכן את הטיפול בילדים שלנו, והרגשתי די מחורבן".

"הו התזמון… אבל כזו היא האמהות – הפרעה מתמדת לתוכניות שלך והזמנה מתמדת להסתגל לכדורי העקומה ולהסתגל", היא המשיכה.

בני הזוג הם הורים לבת גַחֶלֶת5, ובנים לְנָבֵּא2 ו ראדלי10 חודשים.

באדיבות אודרי רולוף/אינסטגרם

אודרי שיתפה אז את אחד השיעורים החשובים ביותר שלמדה מאז התחתנה עם ג'רמי ב-2014. "דבר אחד שהבנתי עלינו ככל שהיינו נשואים זמן רב יותר הוא שאנחנו (במיוחד אני) אוהבים לקחת על עצמנו את הבלתי אפשרי, ו לפעמים אנחנו מושכים את זה", היא הודתה. "אבל בפעמים אחרות אנחנו פונים לתוכנית ב'. ואנחנו עושים את זה בלי לזעוף או להיתלות ממה שהיה 'אמור לקרות'".

"אנחנו מסתגלים, אנחנו עמידים ומנצלים את המיטב מהבלתי צפוי, המצער והלא נוח", לשעבר TLC אמר כוכב. "וזה אחד מהדברים הרבים שאני אוהב בנישואים שלנו."

לאחר שציינה שהיא וג'רמי המשיכו לרדוף אחרי "סיפור אהבה שהוא יצירתי, מכוון ונאמן", היא סיכמה את הפוסט בהבעת אהבתה לבעלה. "אני אוהב אותך @jeremyroloff. ״אם זה חצי טוב מהחצי שהכרנו, הנה שלום! לקריאת הדרך'", כתבה אודרי.

למרות שהם לא יכלו לחגוג את יום הנישואים שלהם בטיול רומנטי, אודרי וג'רמי דאגו להעמיד את לילות הדייטים בראש סדר העדיפויות בנישואיהם.

באוגוסט, אם לשלושה לקחה את הסטוריז שלה באינסטגרם כדי לשתף את זה היא וג'רמי היו ערב דייט למרות הכאוס של מעבר לביתם החדש. "מצמצת לילה דייט (החמצנו את השבוע שעבר בטירוף האריזה) אז אנחנו בפיגור של שבוע עכשיו", היא כתבה אז, כשהיא מתייחסת לתוכניתם לצאת לדייט אחד בשבוע לפחות במשך כל השנה.

שקופית הבאה לכדה את הזוג מצטלם לסלפי בזמן שיצא לארוחת ערב. אודרי סיכמה את שקופיות הסטוריז באינסטגרם על ידי פרסום סלפי שלה ושל ג'רמי לאחר שהגיעו הביתה מהדייט. "ולטייל בבית הריק שלנו", כתבה.קישור מקור