אודרי רולוף של LPBW מגיבה ל'שיפוט' על בית מבולגן

יריות נורו! אנשים קטנים, עולם גדול כוכב אודרי רולוף הגיבה לתגובות שהיא כנראה קיבלה על כך שיש לה בית מבולגן לאחר ששיתפה בעבר תמונה של מקום מגוריה.

"לא שיפוט בכלל, אבל אני פשוט לא יודע איך זה קורה", נכתב ב-DM של משתמש מדיה חברתית, שאודרי, 32, שיתפה באמצעות הסטוריז באינסטגרם שלה ביום רביעי, 27 ביולי. "העליתי [three] גם ילדים והייתה אמא ​​להישאר בבית. הבית שלי אף פעם לא נראה ככה".

האישיות של TLC הוסיפה Gif בציניות מעל ההודעה, לפני ששיתפה DM נפרד שקיבלה ממשתמש אחר.

"זה מעולם לא קרה לי. היו לי מטפלות. לא יכולתי לחיות ככה", כותב אדם אחר בהודעה לאודרי, שהיא הוסיפה קובץ GIF שבו נכתב: "נהדר בשבילך!"

אינסטגרם

זמן קצר לאחר מכן, אודרי פרסמה סיפור נפרד שהציג אינספור הודעות DM של מעריצים תומכים.

"זהו 100 אחוז שיפוט!!" מעריץ אחד כתב לה ב-DM והוסיף, "הבית שלי נראה ככה עם שני ילדים, ואני עובד מהבית! חשוב יותר ליהנות עם הילדים מאשר לרוץ [around] לסדר אחריהם!"

אחרים גם הצביעו על העובדה שאודרי היא גברת עסוקה, מאז שהקימה את הבלוג עצות לנישואין מנצח 50היא מוכרת שמנים אתריים של Young Living והיא גם מוכרת בגדים מקו הבגדים שלה Always More.

"הם כנראה לא ניהלו כמה עסקים על זה חחח [sic]", כתב מעריץ אחד. "כולכם עובדים… נוף אמר… שונאים הולכים לשנוא", שקלה אחרת, ואילו שלישית שאלה את אודרי ב-DM, "האם הודעת לה שאתה לא אמא בבית? את אמא עובדת."

יומיים בלבד לפני כן, אודרי שיתפה מספר רגעים ממסיבת חנוכת בית שערכה בסוף השבוע דרך הסטוריז שלה באינסטגרם.

"מועדון היאכטות Redneck פורץ בבית החדש עם קצת כיף ומשחקים", היא כתבה סרטון ביום שני, 25 ביולי, ובו צילומים של עמדת החטיפים, משקאות ומספר משחקים מהנים שהקימה לאורחי המסיבה.

זו לא הפעם הראשונה ש LPBW הכוכב התמודד עם חום עבור חלל עמוס. באפריל, כמה Reddit משתמשים הביעו אכזבה מתמונות של חדר במלון שהיא שהתה בו עם בעלה ג'רמי רולוף והילדים שלהם, אמבר, ראדלי ובוד, במהלך חופשתם בהוואי.

"החדר הזה גורם לי לחרדה כל הדרך בקונטיקט", הגיב אז משתמש אחד, והוסיף, "הם נראים כמו סבובים לא מאורגנים".

עם זאת, אמא לשלושה לא קיבלה את זה לאחר שהבחינה בתגובת הנגד. היא שיתפה סטורי באינסטגרם שהסתובב על חדר המלון של המשפחה, וכתבה את הקליפ, "אזהרה, תוכן עלול לגרום ללחץ".

קישור מקור