אודרי רולוף תביעות בית מבולגן של טרולים: צילום

כיף לחטט. אנשים קטנים, עולם גדול אלום אודרי רולוף טרול שונאים על ידי פרסום תמונה של ערימת כביסה ענקית. כוכבת הריאליטי לשעבר שיתפה את התמונה לאחר שהואשמה שיש לה בית מבולגן.

אודרי, 31, לקחה את הסטוריז שלה באינסטגרם ביום רביעי, 27 ביולי, כדי לשתף תמונה של ערימת כביסה גדושה, שהציגה כמה פריטי לבוש שנפלו מסל הכביסה למיטה.

"רק כאן כדי לגרום לך להרגיש טוב יותר עם החיים שלך", היא כתבה לצד אימוג'י של סימן שלום.

בוגרת TLC שיתפה את התמונה שעות ספורות לאחר שפנתה למבקרים שהאשימו אותה שיש לה בית מבולגן. ימים לאחר שאודרי שיתפה מספר פוסטים ממסיבת חנוכת בית שערכה בסוף השבוע, היא פנתה ל-Instagram Stories שלה ב-27 ביולי כדי לשתף DM שקיבלה משונא. "זה בכלל לא שיפוט, אבל אני פשוט לא יודע איך זה קורה. העליתי [three] גם ילדים והייתה אמא ​​בבית. הבית שלי אף פעם לא נראה ככה", נכתב בפתק.

אודרי הוסיפה GIF שמחא כפיים בציניות להודעה, לפני ששיתפה DM נפרד שקיבלה ממשתמש אחר באינסטגרם.

באדיבות אודרי רולוף/אינסטגרם

"זה מעולם לא קרה לי. היו לי מטפלות. לא יכולתי לחיות כך", כתב בהודעה, שאודרי הגיבה על ידי הוספת GIF שכתוב עליו, "נהדר בשבילך!"

עם זאת, אם לשלושה חשפה שהיא גם קיבלה כמה הודעות תומכות מהמעריצים שלה.

"זהו 100 אחוז שיפוט!!" מעריץ אחד כתב ב-DM לכוכבת הריאליטי והוסיף, "הבית שלי נראה ככה עם שני ילדים, ואני עובד מהבית! חשוב יותר ליהנות עם הילדים מאשר לרוץ [around] לסדר אחריהם!"

אחרים ציינו שלאודרי יש לוח זמנים עמוס, כך שאין לה בהכרח זמן לנקות את ביתה כמו למבקרים. היא הקימה את הבלוג עצות לנישואין מנצח 50, היא גם מוכרת שמנים אתריים ובגדים של Young Living מקו הבגדים שלה Always More.

"הם כנראה לא ניהלו כמה עסקים על זה חחח [sic]", כתב מעריץ אחד. "כולכם עובדים… נוף אמר… שונאים ישנאו", הוסיף אחר. שלישית שקלה, "הודעת לה שאתה לא אמא בבית? את אמא עובדת."

לשעבר LPBW כוכבת אינה זרה להתמודדות עם תגובה נגדית על ההרגלים הארגוניים שלה. באפריל, מספר משתמשי מדיה חברתית שיתפו את המחשבות השליליות שלהם על תמונות של חדר מלון בו היא שהתה עם בעלה ג'רמי רולוף והילדים שלהם, אמבר, ראדלי ובוד, במהלך חופשתם בהוואי.

לאחר שהמשפחה הוכתרה כ"זבלים לא מאורגנים", אודרי מחאה כפיים כששיתפה סרטון של החלל. "אזהרה, תוכן עלול לגרום ללחץ", היא כתבה את פוסט הסטוריז באינסטגרם.

קישור מקור