אודרי שוקלת לא לקנות חוות רולוף

לא נועד להיות. אודרי רולוף חשב על אי היכולת לקנות את חוות רולוף לאחר דרמה משפחתית "מסובכת". לשעבר אנשים קטנים, עולם גדול כוכב כינה את המצב "מותו של חלום".

בזמן שהשתתף בשאלות ותשובות של סיפור אינסטגרם עם מעריצים ביום רביעי, 1 ביוני, אדם אחד שאל את אודרי, 30, אם היא ובעלה ג'רמי רולוף שקל אי פעם "לקנות את החווה".

"ניסינו לחזור במאי 2020. שיתפנו את מה שהרגשנו בנוח לשתף על זה בפרק פודקאסט", היא כתבה וקישרה לפרק של הזוג. מאחורי הקלעים פודקאסט.

"ג'ר ואני קיווינו להשתלט על החווה של הוריו (או חלק ממנה) מאז שהיה ילד. זה היה משהו שהוא האמין שהוא אפשרי. הוא פרסם את זה מאוד למשפחתו ובפומבי בטלוויזיה", המשיכה אודרי. "זה הפך לחלום משותף כשהתחתנו, והתחלנו לעבוד לקראתו".

אם לשלושה חזרה והדגישה שהרצון היה "לא סוד" והם היו "מאוד פומביים" לגבי זה במהלך שהותם ב- LPBW עד עזיבתם ביולי 2018, בספרם וברשתות החברתיות.

באדיבות אודרי רולוף/אינסטגרם

"כשהגענו סוף סוף בנקודה שבה זה היה אפשרי באופן מעשי, הגשנו הצעה, אבל הבנו שאולי זה לא היה אמור להיות כך", כתבה. לאחר שציינו שהיא וג'רמי, בן 32, התכוונו "להציל" את החווה, אודרי המשיכה, "הבנו שמשפחתו של ג'ר לא הייתה ממש מיושרת בהתקדמות לקראת רכישתה כפי שחשבנו שהם היו."

"אני אומר 'שמור את זה' כי בכל שנה היה האיום הזה של צורך למכור את החווה אם … XYZ … כפי שאולי שמתם לב עם משפחתו של ג'ר, הדברים יכולים להיות מעט מסובכים", כתב כוכב הריאליטי לשעבר.

אודרי הוסיפה ש"קשה להפליא" להם לשחרר את החווה, והסבירה שהם "התאהבו שם, התחתנו שם, עזרו לנהל את העסקים שם".

"באמת חשבנו שנגדל שם את הילדים שלנו. כמו שאמרתי, זה היה מוות של חלום", אמרה. אודרי הסבירה שהחווה היא כמו "הורה שלישי" לג'רמי ו"לא הייתה רק רכוש".

התגובה הארוכה הסתיימה בנימה חיובית יותר. "אלוהים לימד אותנו כל כך הרבה דרך 'מות חלום' זה כפי שאנו מתייחסים אליו. זה הביא הזדמנות לכל כך הרבה צמיחה יחד עם חלומות חדשים וחזון חדש לעתיד שאנחנו מאוד נרגשים לגביהם", סיכמה.

אודרי פתחה על הדרמה המשפחתית כאחיו התאום של ג'רמי, זך רולוףואבא, מאט רולוףריב על החווה.

במהלך העונות המוקדמות של LPBWמאט, בן 60, ואשתו לשעבר, איימי רולוף, דנו ברצונם להעביר את הנכס לארבעת ילדיהם. עם זאת, נראה היה שהתוכנית השתנתה כאשר מעריצים צפו בזאק, בן 32, והמשא ומתן המתוח של מאט מתנגן במהלך העונה ה-22 של התוכנית TLC.

אמנם נראה היה שהדברים הסתדרו בין האב והבן לאחר שזאק ומשפחתו עברו לוושינגטון מפורטלנד, אבל העניינים הגיעו לשיאו במאי 2022 זמן קצר לאחר שמאט העמיד חלק מהקרקע של המשפחה למכירה תמורת 4 מיליון דולר.

מאט כתב פוסט ארוך דרך אינסטגרם שבו אמר ש"לשמור על החלום בחיים" להעביר את החווה לילדיו היה "לא נועד להיות", ומכירת החווה הייתה צעד לקראת פרישתו. הוא גם קרא לכאורה ל"בנים התאומים שלו" על כך שלא "עבדו יחד לקראת מכירה משותפת אפשרית".

עם זאת, זאק הגיב בקריאה לפוסט "המוטעה והשקרי ביותר" של אביו ושיתף תובנה לגבי הריב בין המשפחה.

"אבא שלי מתמרן את הנרטיב ממש לפני שהעונה יוצאת", הוא כתב באמצעות תגובה בפוסט האינסטגרם של מאט ב-15 במאי. "שוב, כמו שעשה במשך רוב חייו, [he is] לא לקחת אחריות על מעשיו ולהאשים אחרים. לגרור את הדרמה המשפחתית שהוא יצר ואז לתמרן את בסיס המעריצים כדי לגרום לעצמו לצאת בסדר [sic]. הפוסט הזה הוא שפל מזעזע חדש של פחדנות ומניפולציה של משפחתו וילדיו למען הרווח שלו".

קישור מקור