אודרי של LPBW משתפת בחלק הקשה ביותר בצילומי תוכנית TLC

במבט לאחור. אנשים קטנים, עולם גדול אלום אודרי רולוף חשפה את החלק הקשה ביותר בחייה לצלם בתוכנית TLC.

בזמן שהשתתפה בשאלות ותשובות עם מעריצים דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ביום שני, 23 בינואר, נשאלה אודרי, בת 31, מה "הרגע הכי קשה" עבורה לצלם במצלמה.

"כל דבר אחרי לידה עם אמבר," שיתפה אודרי. "זה היה כל כך קשה ופשוט, כאילו, כאב לי בכל כך הרבה מובנים ופשוט הבנתי את האמהות כאמא בפעם הראשונה."

כוכבת הריאליטי לשעבר קיבלה את פניה הראשון, בתה אמבר, עם בעלה, ג'רמי רולוף, בשנת 2017. לבני הזוג נולדו בנים בודה בשנת 2020 ו ראדלי בשנת 2021.

"בנוסף לזה, בדיוק סיימנו לשפץ את הבית שלנו ועברנו דירה שלושה שבועות לפני שנולדה אמבר", נזכרה אודרי בעודה עונה לשאלות המעריצים "ואז המטבח שלנו הוצף ונאלצנו לעבור דירה כשהיא הייתה בת שישה שבועות והיינו צריכים לעשות את כל העניין מחדש והם צילמו את זה".

לאחר שנאבקו עם צילום חייהם, אודרי וג'רמי, 32, הודיעו שהם עזבו את התכנית ביולי 2018. בעוד ג'רמי כיכב בתכנית מאז הבכורה שלה ב-2006, אודרי הופיעה לראשונה ב-2013.

"אחרי 14 שנים, למעלה מ-300 פרקים ו-17 עונות, הגיע הזמן", אמר אב לשלושה בקליפ ששיתף אז בפייסבוק. "לפני שנה קיבלתי את ההחלטה שהעונה הזו תהיה האחרונה שלנו. זו הייתה ריצה מדהימה, ואני לא יכול להגיד תודה מספיק לכולכם שצפו ותמכו בנו לאורך הרכיבה".

ג'רמי לא איימי רולוף ו מאט רולוףהילד היחיד שעזב את ההצגה, כשניהם מולי רולוף ו יעקב רולוף הפסיק להופיע ב LPBW בשנת 2019.

באדיבות אודרי רולוף/אינסטגרם

זך רולוף הוא הילד היחיד של הזוג לשעבר שנשאר על להיט TLC, למרות שאשתו, טורי רולוף, רמז שהם עשויים לעזוב בקרוב.

בנובמבר 2022, מעריץ אחד שאל את טורי, בת 31, אם היא וזך, בן 32, "יתרחקו אי פעם מהצילומים". איש הטלוויזיה פשוט הגיב, "כן".

במהלך שאלות ותשובות נוספות דרך סיפורי האינסטגרם שלה חודש לאחר מכן בדצמבר, טורי הצהירה עוד שהיא לא מצפה לככב בתוכנית עוד הרבה זמן.

"אני חושב שהזמן שלנו בהחלט מתקרב, אבל אנחנו מנסים ליהנות ממנו כל עוד הוא כאן!" אמרה אז המורה לשעבר.

קישור מקור