אודרי, תמונות החווה של ג'רמי רולוף: סיור בבית

אודרי, תמונות החווה של ג'רמי רולוף: סיור בבית

חלומות גדולים. לְשֶׁעָבַר אנשים קטנים, עולם גדול כוכבים ג'רמי רולוף ואישה אודרי רולוף עשו את המעבר הגדול לבית החווה המתקן שלהם והבית כבר מהמם.

"יש לי משאית אחת כמעט ריקה", אמרה אודרי, בת 31, דרך ה-Instagram Story שלה, בעודה נתנה למעריצים הצצה אל היום המרגש ביום רביעי, 17 באוגוסט. "בצד השני", נכתב בטקסט מעל הווידאו קליפ כשהם הגיעו למקום שלהם. בית חדש.

אם כי בני הזוג מודים שיש להם "הרבה עבודה לעשות כדי להביא [their] חזון לחיים", ג'רמי, בן 31 ואודרי נתנו למעריצים הצצה לחלק העליון של המתקן שלהם.

כפי ש בקשר דווח בעבר, הבית החדש של הרולופס, הילסבורו, אורגון, הוא 4,414 רגל מרובע והוא יושב על יותר מארבעה דונם של אדמה חקלאית בקצה רחוב מבודד. בנוסף לבית הראשי, הנכס כולל מבנה מנותק בשטח של 1,660 רגל מרובע שיכול לשמש כבית מלאכה או בית הארחה עם אמבטיה ומטבחון משלו.

"אחרי חיפוש של שנתיים על פני כל מדינת אורגון… IT. IS. TIME," סיפרה אודרי על הרכישה שלהם ב-1.5 מיליון דולר באמצעות אינסטגרם ב-12 ביוני, ימים לאחר ש-In Touch דיווח לראשונה על החדשות. "קנינו חווה! ותראה מה יש בחצר האחורית שלנו כן, זה העץ שלנו."

"אם אתה קורא את הספר שלנו (או אפילו רק מסתכל על הכריכה חחח) אתה יודע את המשמעות ששיחק גב הרכבת הזה בסיפור האהבה שלנו ובחיים שלנו. זה המקום שבו ג'ר ביקש ממני להיות חברה שלו, זה המקום שבו הוא ביקש ממני להתחתן איתו, זה המקום שבו צילמנו את השער של ספר רבי המכר שלנו בניו יורק טיימס, וזה במרחק הליכה מהרכוש של ההורים שלי. יליד אורגון המשיך.

ימים לפני שהעבירה את משפחתם לבית החווה, אם לשלושה העניקה למעריצים עדכון לצד סרטון מתוק שלה ושל בעלה ג'רמי מריעים "לדרך הארוכה שלפנינו".

"צילמתי את הסרטון הזה שלנו עושים את התרועות ה'נעל את זה' שלנו ביום שסגרנו את החווה שלנו… אבל בכל יום מאז גילינו עוד בעיות ודברים שצריך לתקן", היא כתבה ב-12 באוגוסט, רק חמישה ימים לפני כן. הגיעו משאיות תנועה.

מאוחר יותר הגיבה אודרי עם שלושה אימוג'י לבבות לאחר שאחד מעריציו הגיב, "יצירת נתיב משלך היא הדרך הטובה ביותר ללכת".

בני הזוג, שחולקים את הבת אמבר והבנים בודה ורדלי, החליטו לפלס את "שבילם" לאחר שחלומם להחזיק בחווה המשפחתית של ג'רמי נפל.

"ג'ר ואני קיווינו להשתלט על החווה של הוריו (או חלק ממנה) מאז שהיה ילד. זה היה משהו שהוא האמין שהוא אפשרי. הוא הכיר את זה מאוד למשפחתו ובפומבי בטלוויזיה", שיתפה כוכבת הריאליטי לשעבר באמצעות סטורי האינסטגרם שלה ב-1 ביוני. "זה הפך לחלום משותף כשהתחתנו, והתחלנו לעבוד לקראתו".

"הבנו שמשפחתו של ג'ר לא הייתה ממש מיושרת בהתקדמות לקראת רכישתו כפי שחשבנו שהם היו", היא נזכרה. אבא של ג'רמי, מאט רולוףהחליט בסופו של דבר להעמיד למכירה 16 ​​דונם של חוות רולוף.

כעת, כשהמשפחה בת חמש נפשות עברה לביתה החדש, המשיכו לגלול כדי לראות את בית החווה המהמם שלהם.קישור מקור