אוליביה ניוטון-ג'ון מת: סלבריטאים, תגובה משפחתית

אוליביה ניוטון-ג'ון מת: סלבריטאים, תגובה משפחתית

השפעת אהבה. סלבריטאים ובני משפחה, כולל ג'ון טרבולטה והבת שלה, קלואי לאטנזימגיבים לחדשות על מותה של אוליביה ניוטון-ג'ון ביום שני, 8 באוגוסט.

ה גריז השחקנית, שמתה בגיל 73 לאחר מאבק בסרטן השד במשך 30 שנה, הייתה עיקרית בהוליווד. "דיים אוליביה ניוטון-ג'ון (73) נפטרה הבוקר בשלווה בחווה שלה בדרום קליפורניה, מוקפת במשפחה וחברים. אנו מבקשים מכולם בבקשה לכבד את פרטיות המשפחה בתקופה מאוד קשה זו", בעלה מזה 14 שנים, ג'ון איסטרלינגפורסם בחשבון הפייסבוק שלה ב-a הַצהָרָה.

"השראת הריפוי והניסיון החלוצי שלה ברפואת צמחים נמשכים עם קרן אוליביה ניוטון-ג'ון, המוקדשת לחקר רפואת צמחים וסרטן", נמשכה ההצהרה. "במקום פרחים, המשפחה מבקשת שכל תרומה תועבר לזכרה לקרן אוליביה ניוטון-ג'ון (ONJFoundationFund.org)."

זמן קצר לאחר שהתפרסמה הבשורה הטרגית, ג'ון, בן 68, שכיכב יחד עם אוליביה גריז, שיתף הודעה מרגשת באמצעות אינסטגרם. "אוליביה היקרה שלי, עשית את החיים שלנו להרבה יותר טובים. ההשפעה שלך הייתה מדהימה. אני אוהב אותך כל כך", כתב השחקן דני זוקו תמונה של אוליביה. "נראה אותך בהמשך הדרך וכולנו נהיה שוב ביחד. שלך מהרגע הראשון שראיתי אותך ולתמיד! דני שלך, ג'ון שלך!"

A-listers אחרים פנו לפוסט של ג'ון כדי לחלוק את אהבתם. מארח בראבו אנדי כהן הגיב שישה אימוג'י לב אדום, בעוד מריו לופז הגיב שלושה אימוג'י לב אדום.

ג'וליאן הוששיחק את תפקידה של אוליביה כסנדי בהפקה של פוקס ב-2016 של גריז לייב! שיתף סדרה של אינסטגרם תמונות של הנשים מצטלמים יחד במהלך השנים וכתב בכיתוב, "כמו רבים כל כך, אוליביה תמיד הייתה הגיבורה שלי. גילוי האנרגיה המגנטית שלה כאמנית וכשחקנית הגיע ראשון, אבל הלב שלה הוא שבאמת כבש את שלי", והוסיף, "לנצח סמל ואגדה!"

כוכבים אחרים שיתפו כיצד הם היו מעריצים כאלה של הזמרת-שחקנית. גבריאל יוניון צייץ, "גריז הוא הסרט מספר 1 שלי בכל הזמנים והפך אותי למעריץ של אוליביה ניוטון ג'ון לכל החיים. אני ואחותי הסתכלנו Xanadu יותר פעמים ממה שיכולתי לספור. שולחת כל כך הרבה אהבה ותפילות למתנה אמיתית של אישה וכישרון". שַׂחְקָן דניאל דיי קים גם צייץ בטוויטר, "פרידה באהבה מהאגדה שלנצח תהיה המאהב הראשון שלי. נוח על משכבך בשלום, אוליביה ניוטון-ג'ון."

זוכה האוסקר ויולה דייויס התאבל, "אוי גבר!!! היית הילדות שלי!! הכישרון, הכושר, היופי שלך!! נוח על משכבך בשלום. אלוהים יברך את משפחתך… ותודה שיצרת זיכרונות נצחיים", בזמן שזמר אגדי דיון וורוויק צייץ בטוויטר, "עוד קול מלאכי נוסף למקהלה השמימית. לא רק שאוליביה הייתה חברה יקרה, אלא גם אחת האנשים הכי נחמדים שהיה לי העונג להקליט ולהופיע איתם. אני בהחלט אתגעגע אליה. כעת היא נחה בזרועותיו של האב שבשמיים."

מצידה של קלואי, היא שיתפה כמה מחממות לב של אוליביה לאורך השנים ללא כיתוב. עם זאת, ימים קודם לכן, היא כן שיתפה הודעה מיוחדת. "אני מעריץ את האישה הזו. אמא שלי. החבר הכי טוב שלי", כתבה הדוגמנית.

אוליביה אובחנה כחולה בסרטן השד לראשונה ב-1992. הסרטן חזר ב-2013 ושוב ב-2017, כשהתקדם לשלב 4. למרות זאת, זמרת "לילות הקיץ" נותרה מלאת תקווה.

"אני הולך לחיות זמן רב ובריא. ואני חושב, אתה יודע, זה כמו… אני חושב שכאשר יש לך אבחנה של סרטן, זה פשוט גורם לך להיות אסיר תודה על כל יום", אמרה אוליביה Closer Weekly בשנת 2019. בעוד שכשאין לך משהו כזה, אתה די מקבל הכל כרגיל. זה רק גורם לך להיות מודע יותר ויותר אסיר תודה. אז זו הייתה ברכה במובנים רבים".

נציג של אוליביה לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה.קישור מקור