אוליביה ניוטון-ג'ון, נישואי ג'ון אסטרלינג: ציטוטים, סיפור

אוליביה ניוטון-ג'ון, נישואי ג'ון אסטרלינג: ציטוטים, סיפור

אוליביה ניוטון-ג'ון ו ג'ון איסטרלינג התחתנו ב-2008 לאחר שהתאהבו במהלך טיול שעשו יחד לאמזונס. הם הרחיקו את מערכת היחסים שלהם בעיקר מעיני הציבור ועברו הרבה עליות ומורדות לאורך 14 שנות נישואיהם – כולל גריז המאבקים של כוכב בסרטן. המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על סיפור האהבה של אוליביה וג'ון.

איך נפגשו ג'ון אסטרלינג ואוליביה ניוטון-ג'ון?

האייקון ההוליוודי פגש את איש העסקים ואיש הסביבה האמריקאי ב-2005.

"יצאתי קצת, אבל לא ציפיתי להתאהב בו ואז באם!" סיפרה הזמרת אֲנָשִׁים באוקטובר 2016. "הוא חכם ורחום להפליא. הוא אומר כן להכל, הוא אומר כן לחיים!"

מתי ג'ון אסטרלינג ואוליביה ניוטון-ג'ון התחתנו?

אוליביה וג'ון התחתנו במהלך טקס רוחני של האינקה בפרו ב-12 ביוני 2008.

מיהו בעלה הראשון של אוליביה ניוטון-ג'ון?

לפני נישואיה למנכ"ל, אוליביה התחתנה עם שחקן מאט לאטנזי בדצמבר 1984. השניים היו נשואים 11 שנים וקיבלו בת, קלואי רוז לאטנזי, בשנת 1986.

לאחר גירושיה ב-1995, יצאה זמרת "מג'יק". פטריק מקדרמוט במשך תשע שנים לפני שהוא נעלם באופן מסתורי במהלך טיול שייט בשנת 2005. אוליביה כינתה את החוויה "טראומטית" והיא ציינה שג'ון עזר לה להמשיך הלאה.

"אחד הדברים הקשים ביותר הוא לא לדעת," היא אמרה למקור ההיעלמות של פטריק. "יש לי מזל גדול שיש לי בעל נפלא ויפהפה שהוא פשוט כל כך אוהב ופנטסטי. אני תמיד אומר לחברים שלי שאתה אף פעם לא מבוגר מדי בשביל למצוא אהבה. מצאתי את אהבת חיי בגיל 59 כשהיא בת 60! אני אסיר תודה."

מה אוליביה ניוטון-ג'ון אמרה על בעלה?

למרות שהיו עליות ומורדות במערכת היחסים שלה, הכוכבת ההוליוודית הייתה אסירת תודה לבעלה לאחר שאובחנה כחולה בסרטן שוב ב-2013 וב-2018 בעקבות האבחנה הראשונה שלה בסרטן השד ב-1992. ג'ון משמש כיום כמנכ"ל ויו"ר אמזון חברת עשב. המחקר שלו בצמחי רפואה באמזונס תורגם למכירות בשווי של למעלה מ-100 מיליון דולר.

"אחרי שחייתי שנים עם סוגי סרטן שונים, ועברתי ניתוח, כימותרפיה והקרנות, חשבתי שזה יהיה נפלא אם נוכל למצוא סוגים שונים של טיפולים לאנשים שעוברים סרטן", אמרה. יותר קרוב ביולי 2021. "התמזל מזלי להיות נשוי לגבר מדהים, "אמזון" ג'ון [Easterling], שהוא איש רפואת צמחים. אז לקחתי הרבה תרופות צמחיות במהלך השנים האחרונות והצלחתי היטב".

הזוג המשיך והפך למייסדים שותפים של קרן אוליביה ניוטון-ג'ון, יוזמה שתומכת ברפואת צמחים לסרטן.

ג'ון אסטרלינג הודיע ​​על מותה של אשתו

באוגוסט 2022 נפטר זמר "התקווה ללא תקווה" בגיל 73 לאחר נלחם בסרטן השד במשך למעלה מ-30 שנה.

"דיים אוליביה ניוטון-ג'ון (73) נפטרה הבוקר בשלווה בחווה שלה בדרום קליפורניה, מוקפת במשפחה וחברים. אנו מבקשים מכולם בבקשה לכבד את פרטיות המשפחה בתקופה מאוד קשה זו", פרסם בעלה בחשבון הפייסבוק שלה ב-a הַצהָרָה ב-8 באוגוסט.

קישור מקור