אז ~מקורי~! נינה דוברב אוהבת רגע ביקיני טוב: ראה את תמונות בגד הים המדהימות שלה

נינה דוברב אוהבת לטייל, ולמרבה המזל, היא תמיד מביאה איתה שלל ביקיני מדהימים כשהיא נהנית בשמש. לשעבר יומני ערפד הכוכבת אוהבת זמן איכות בחוף הים וליד בריכת השחייה בחצר האחורית שלה ותמיד מוכנה לחלוק את התמונות עם המעריצים שלה.

השחקנית יצאה עם אגדת סנובורד ועם מדליסט זהב אולימפי שון ווייט במשך יותר משנתיים, והזוג לקח כמה חופשות טרופיות יחד. היא דיגמנה ביקיני לבן סקסי בזמן שציפורי האהבה נהנו מיער הגשם של קוסטה ריקה במהלך מפלט במרץ 2022 לאחר שהתחרה במשחקי החורף האחרונים שלו.

המדינה היא אחד מיעדי החופשה האהובים על נינה, שכן היא ביקרה פעמים רבות… ושיתפה תמונות ביקיני בכל טיול. היא הראתה את הדמות המופלאה שלה בעוד שני חלקים מדהים בזמן ביקור ב-2018.

ה Fam הכוכבת כל כך סקרנית לגבי העולם ולוקחת את המעריצים לנסיעותיה הרבות. מספארי בדרום אפריקה לחופי פורטוגל ועד לאיים הקריביים, נינה היא מלכת ביקיני מוחלטת!

היפהפייה הברונטית רגילה לקחת איתה את האימונים שלה כשהיא נוסעת לעבודה וגם להנאה כדי לשמור על הכושר והגזרה המופלאה שלה. אבל כשהמנעולים ב-COVID-19 הגיעו באביב 2020, נינה נאלצה לשנות דברים על ידי כך שתבינו איך להפוך את ביתה לידידותי יותר לכושר.

"אחד הדברים שהבנתי כשהמגיפה התחילה היה ש… השתמשתי במאמן אישי וסמכתי על הרבה מקורות חיצוניים לכושר שלי – במיוחד בגלל שפעם הייתי כל כך עסוקה בנסיעות ובעבודה", סיפרה נינה צוּרָה באוקטובר 2021. "אבל ברגע שהייתי בבית, הבנתי שאין לי הרבה [gym equipment] בבית, אז נכנסתי למהר מטורף."

ה אוהב קשה כוכבת רכשה משקולות, מכשיר פילאטיס, הליכון ואופני SoulCycle בבית, מה שמאז הוכיח את עצמו כבונוס בכל הנוגע לעבודת המשחק שלה. "כשסיימתי לצלם ואני צריכה לשנן את העבודה למחרת, אני יכולה לשבת על האופניים עם התסריט שלי ולהתאמן וללמוד את השורות שלי ליום המחרת", אמרה לפרסום.

"אני ממש גאה בחדר הכושר הביתי שלי, אני משתמשת בו הרבה", הוסיפה. "זה ממש נחמד שיש את הגמישות הזו של אימון, בין אם זה ממש מוקדם בבוקר לפני שאני הולך לסט, או ממש מאוחר בלילה כשאני חוזר הביתה מהסט, או אחרי טיסה ארוכה." לא פלא שגוף הביקיני שלה נראה כל כך מדהים!

גלול למטה לתמונות הביקיני הכי סקסיות של נינה!

קישור מקור