'אחוזת MILF' קל מורטנסן: עבודה, שווי נטו, ילדים

קל מורטנסן משך את תשומת הלב של המעריצים במהלך הבכורה העונה של TLCשל מנור MILF בינואר. המשיכו לגלול כדי לפגוש את קל, ללמוד על העבודה שלה, השווי הנקי, הילדים ועוד.

מה עושה כוכבת 'אחוזת MILF', קל מורטנסן למחייתה?

קל עובדת כמתווכת נדל"ן ומאמנת בריאות/כושר במחוז אורנג', קליפורניה, על פי הודעה לעיתונות על התוכנית.

ברור שהיא אוהבת כושר ומשתפת באופן קבוע תמונות סלפי של עצמה בחדר הכושר ופוסטים מוטיבציה דרך אינסטגרם.

מה השווי הנקי של קל מורטנסן?

השווי הנקי שלה לא נחשף, אם כי ככל הנראה היא מרוויחה סכום לא מבוטל של כסף בזכות מספר עבודות שלה והופעה חדשה ככוכבת טלוויזיה בריאליטי.

כמה ילדים יש לקל מורטנסן?

אישיות הטלוויזיה היא אם גאה לשישה ילדים: אווה, ג'ק, ג'ואי, מאקנה, קן ומדי.

היא הייתה נשואה בעבר סטיב מורטנסן לפני הופעת הבכורה שלה בריאליטי בטלוויזיה מנור MILF.

קל וסטיב חולקים ילד אחד ביחד, הבת אווה. בינתיים, הילדים האחרים של כוכב הריאליטי הם לכאורה ממערכת יחסים קודמת וכולם חולקים את שם המשפחה ברפורד.

במאי 2022, קלה כתבה מחווה מתוקה לילדיה דרך אינסטגרם לכבוד יום האם.

"אני מסתכל על 6 הברכות שנבחרתי לגדל ואני מתפעל מהילדים המדהימים האלה. אני מרגישה מבורכת יותר מאי פעם ומוסמכת יותר להמשיך להיות האמא, החברה ואשת העסקים הכי טובה שאני יכולה להיות", כתבה בחשבון המוקדש לקריירת הנדל"ן שלה. "הם נותנים לי מטרה להראות להם לעולם לא לוותר, להמשיך, לחפור עמוק ולהראות אהבה וחיוביות לכולם! תודה לכם ילדים על היום הכי טוב אי פעם!"

על מה עוסק 'אחוזת MILF'?

לפי האתר של TLC, מנור MILF עוקבת אחר "שמונה נשים בטוחות ועוצמתיות [who] עזוב את הבית בשביל ההזדמנות למצוא אהבה" בגן עדן.

באדיבות קל מורטנסן/אינסטגרם

הצופים יצפו בכוכבות – שנעות בין 40 ל-60 – מנצלות את שנות הניסיון שלהן בדייטים כשהן מנווטות מערכות יחסים חדשות עם גברים צעירים יותר.

כל פרק עוקב אחר הכוכבים כשהם משתתפים באתגרים כדי לבדוק עד כמה הקשרים שלהם אמיתיים. בינתיים, הגברים הצעירים צריכים להוכיח שהם מוכנים לקיים יחסים רציניים עם הנשים.

במהלך הקרנת הבכורה של העונה ב-15 בינואר, הנשים נדהמו לגלות שגם בניהן יופיעו בתוכנית כרווקים כשירים. הבנים של קל ג'ואי וריאן שניהם הופיעו בפרק הבכורה.

מנור MILF משודר בימי ראשון בשעה 22:00 ET ב-TLC וב-Discovery+.קישור מקור