'אחיות אקסטרים' עונה 2: קאסט, תאריך בכורה, ספוילרים

עד הקצה! TLC יש רקורד מוכח להביא חלק מהכי הרבה אנשים ייחודיים ומעניינים למסך הקטן, ולעונה הקרובה של אקסטרים אחיות מבטיח לספק רגעים שומטים לסתות ודרמה עסיסית. המשך לקרוא כדי לגלות כל מה שצריך לדעת על עונה 2 של אקסטרים אחיותכולל צוות השחקנים, תאריך הבכורה, ספוילרים ועוד.

שחקנים של 'אחיות קיצוניות' עונה 2

המעריצים יראו פרצופים מוכרים וחדשים כאחד בעונה 2 של אקסטרים אחיות. חברי השחקנים החוזרים כוללים תאומים אנה ו לוסיכמו גם תאומים כריסטינה ו ג'סיקה. חברי השחקנים החדשים כוללים אחיות חורגות אשלי ו ויתאומים יַרדֵן ו רנדי ושלישיות זהות חנה, קתרין ו נדיה.

על מה עוסק 'אחיות קיצוניות'?

אקסטרים אחיות לראשונה ב-TLC בשנת 2021. לפי לתיאור התוכניתהסדרה עוקבת אחר אחים שלוקחים את קשרי האחיות החזקים שלהם "לקצה".

התיאור ממשיך, "האובססיה שלהם זה לזה מוגזמת, והם מסרבים באופן לא מתנצל לשנות דבר מהדרכים הלא שגרתיות שהם חיים את חייהם".

שלישיות 'אחיות קיצוניות': הכירו את האנה, קתרין ונדיה

העולות החדשות חנה, קתרין ונדיה – המכונה "האחיות סטטן איילנד" – הן שלישיות זהות שעושות הכל ביחד, על פי הטריילר של עונה 2 ששותף על ידי בידור הערב בינואר 2023. מ"ישנים עם הרגליים שלובות" ועד שיתוף חשבון אינסטגרם ומדברים בשפה המורכבת שלהן, האחיות האלה בהחלט לוקחות את הקשר ההדוק שלהן עד הקצה.

תאומות 'אחיות קיצוניות': אנה ולוסי, כריסטינה וג'סיקה, ג'ורדן ורנדי

מעריצים פגשו לראשונה את אנה ולוסי במהלך העונה הראשונה של אקסטרים אחיות. הזוג חולק חשבון אינסטגרם – וחבר! – שזה משהו שהם נחושים עליו כבר די הרבה זמן.

באדיבות אנה ולוסי דסינק/אינסטגרם

"היו לנו חברים נפרדים בעבר וזה לא עבד. תמיד צריך להיות לנו אותו בן זוג. כשהיו לנו שותפים נפרדים תמיד ניסו להפריד בינינו. זה הרס הכל כי אנחנו אף פעם לא רוצים להיות בנפרד. עבורנו שחולקים חבר, זה הרבה יותר קל לחיינו", הסבירה לוסי חדשות פוקס באפריל 2021.

היא הוסיפה, "אנחנו רוצים לחיות כמו אדם אחד. אנחנו צריכים שהכל יהיה זהה: הבגדים שלנו, האיפור שלנו. אני צריך ללכת אחריה לכל מקום שהיא הולכת אז אם היא נכנסת לחדר הסמוך, אני חייב. גם אנחנו צריכים לעשות את אותם הצעדים".

הצופים יזהו גם את כריסטינה וג'סיקה מהעונה שעברה. ה תְאוּמִים – המכונה "האחיות הנפשיות" ומפרטות את משרותיהן כמאמני חיים ואהבה אינטואיטיביים בביוגרפיה שלהם באינסטגרם – המשיכו מאיפה שהפסיקו בסוף עונה 1. כריסטינה גם מצפה לילדה השני עם החבר הצעיר יותר ג'וןשמוצג בטריילר.

גם העולים החדשים והתאומים הזהים ג'ורדן ורנדי – המכונים "האחיות הקאנטרי שיק" – עשו הכל ביחד מהיום שבו נולדו. חלומם של הזוג הוא לצאת ולהתחתן עם אחים תאומים זהים, אותם מעריצים יראו מתנגנים על המסך עם בני זוג דניאל ו דרק.

תאריך בכורה של 'אחיות אקסטרים' עונה 2

עונה 2 של אקסטרים אחיות בכורה ב-TLC ביום שני, 23 בינואר, 2023, בשעה 21:00 ET/PT. ניתן להזרים את העונה הקודמת ב-Discovery+.קישור מקור