משפחה גדולה?  גלה את הגובה של כל בני משפחת דוגר, כולל ג'ים בוב ומישל

אח היא הכי קרובה לדרמת ספר

דרמה דוגר? ג'וי-אנה דוגאר הייתה כנה לגבי מי מאחיותיה היא הכי קרובה – והאחים שהיא לא עומדת בקצב – על רקע המתח המשפחתי על האחות Jinger Vuoloהספר הקרוב של, הופך לחופשי באמת.

כאשר מעריץ שאל את ג'וי-אנה, 25, אם יש לה אחות אחת שהיא מדברת איתה יותר מהאחרות במהלך שאלות ותשובות באינסטגרם ביום שלישי, 21 בנובמבר, סומך על אלום הגיבה בפרסום תמונה חמודה של עצמה, יאנה דוגר וג'ינגר. "הייתי אומרת שאני מדברת הכי הרבה עכשיו עם יאנה וג'ינגר (FaceTime והודעות טקסט)", היא כתבה והוסיפה אימוג'י לב אדום לתשובתה.

"האם קשה לעמוד בקצב של האחים שלך עם כל כך הרבה נישואים/ילדים עכשיו?" שאל מעריץ סקרן אחר, ועל כך השיבה ג'וי-אנה, "אני לא עומדת בקצב של המשפחה שלי כמה שאני רוצה, לכולם גדלים ויש להם חיים משלהם ולוחות זמנים עמוסים!"

ג'וי-אנה – מי כן מצפה לתינוק מס' 3 עם בעל אוסטין פורסיית' – נשאלה אז שאלה עסיסית נוספת, שבה מעריץ שאל אם היא תקרא את ספר הזיכרונות הקרוב של ג'ינגר. "כן, אני מתרגש לקרוא אותו!" היא הגיבה.

באוקטובר נחשף שג'ינגר, בת 28, כתבה ספר חדש שבו היא "מספרת כיצד היא החלה להטיל ספק באידיאולוגיה המזיקה של נעוריה ולמדה לאמץ את החופש האמיתי במשיח". תיאור הספר. בנוסף, הופך לחופשי באמת יחקור כיצד גיס שטרם נקרא בשם "שלא גדל באותו חוג שמרני מהודק כמו ג'ינגר" שיחק תפקיד מפתח במסעה של ג'ינגר לבחינת אמונותיה.

TLC

בסרטון שכותרתו "הדבר הכי קשה שעשיתי אי פעם" שפורסם ליוטיוב ב-7 בנובמבר, מקווה שנחזיק המחברת הבהירה שהספר אינו "ספר הכל על המשפחה שלי" אלא צלילה עמוקה לתוך "המסע הרוחני" שלה. ההורים שלה, ג'ים בוב ו מישל דוגרגידלה את המשפחה בהתאם למשרד של ארגון המכון לעקרונות חיים בסיסיים (IBLP), שג'ינגר מאמין כעת שהשפיע עליה לבנות את חייה על "כללים, לא על דבר אלוהים".

"ג'ים בוב ומישל לא מתלהבים מהספר של ג'ינגר שיצא, אבל הם מקווים לטוב" סיפר ​​מקורב בקשר בנובמבר. "הם לא בטוחים בכל הנושאים שהיא תכסה, אבל הם התפללו על זה ומקווים שזה ישר, מכבד ולא יחטוף יותר מדי מהצרות המשפחתיות שלהם".

למרות שג'ים בוב, 57 ומישל, 56, מודאגים מהספר, חברים אחרים במשפחת דוגר הראו את תמיכתם לג'ינגר, כולל אחות ג'יל דילארד (לבית דוגאר) ובת דודה איימי קינג (לבית דוגאר).

"גאה בך אחותי ועוקב אחר ההנהגה של אלוהים בחייך! מצפה לקרוא את הספר!" ג'יל, בת 31, כתבה בתגובה באינסטגרם, ואילו איימי, בת 36, הוסיפה: "אוהבת שאתה אומר את האמת שלך. אני תמיד אתמוך בך ואוהב אותך."

קישור מקור