איב ארלנו מגיש בקשה לגירושין ממוחמד

זה נגמר! ארוס בן 90 יום כוכב איווט "איב" ארלנו הגישה תביעת גירושין מבעלה המנוכר, מוחמד עבד אלחמד, בקשר יכול לאשר באופן בלעדי.

"למרבה הצער, זו לא הפתעה," הנציג של איב, דומיניק אנצ'ינטוןמספר בלעדית הבעלים של Dominton Talent House בקשר הפרידה המשפטית של השניים הוגשה ביום רביעי, 21 בספטמבר. "החשיפה האחרונה של בני הזוג בתקשורת בנוגע למסע לויזה של 90 הימים שלהם, K1 הייתה גדושה בחוסר התאמה, כאב לב ומחלוקות".

ה ארוס בן 90 יום תביעת הגירושין של כוכב מגיעה כמעט חודש לאחר מכן בקשר אישר את הפיצול של בני הזוג בעקבות שערוריית הבגידה של מוחמד, ששודרה במהלך חלק 2 של העונה ה-9.

"למרבה הצער, רבים מהאירועים הללו התרחשו ברשת ובסדרות הריאליטי שלהם. הגשת תביעת הגירושין של ארלנו משמשת רק כשלב הבלתי נמנע הבא במסלול המסע של בני הזוג", נמשכת הצהרת נציגתה. "היא הגיעה למסקנה שהנישואים ספגו נזק בלתי הפיך ואינם ניתנים לפשרה. היא מקווה שזה יהיה הצעד האחרון לסגור את הפרק הזה בחייה, לשים את העבר מאחוריה ולהתקדם אל העתיד".

שעות לפני שהתפרסמו החדשות על פרידתם של בני הזוג ב-22 באוגוסט, בקשר אישרה בלעדית שאמו של אחד, בן 48, הואשמה בסעיף אחד של תקיפה נגד בן משק בית ובסעיף אחד של תקיפה נגד בן משק בית לאחר שהתקרית לכאורה בין בני הזוג לשעבר התרחשה ב-15 באוגוסט.

Discovery+

כוכבת ה-TLC הואשמה בעקבות טענותיו של עבד אל-חמד כי היא תקפה אותו בזמן שניסתה לקבל גישה לטלפון שלו בזמן שהייתה בביתם באלבוקרקי, ניו מקסיקו.

בעקבות החדשות על דו"ח המשטרה של יליד מצרים, נציגו של ארלנו תקף את ההאשמות על אלימות במשפחה וטען שהן "זויפו על ידי מוחמד".

"מוחמד והאישה שאיתה הוא בוגד באיב דנו באפשרויות שלו מההתחלה", אמר אנצ'ינטון בקשר בזמן. "הם דנו במיוחד בויזה ואיך מוחמד יכול להיות זכאי לכך רק למקרה שאיב יגלה על חוסר השיקולים שלו".

אשרת U "מוקצה לקורבנות של פשעים מסוימים שסבלו מהתעללות נפשית או פיזית ועוזרת לרשויות אכיפת החוק או לפקידי ממשל בחקירה או העמדה לדין של פעילות פלילית", על פי שירות האזרחות וההגירה של ארה"ב (USCIS) .

במהלך העונה ה-9, הקנאי של האימון התוודה על כך שניהל כמה מערכות יחסים לא הולמות עם נשים באינטרנט. "היא הייתה מאוד נחמדה, חשבתי שאנחנו [were] חברים… ואז הדברים התחילו להיות גדולים יותר", הסביר בווידוי סולו במהלך הפרק באוגוסט. "איב ראית את הטלפון שלי. היא ראתה את הודעות הטקסט, וכך ידע איב".

הרשת הציגה צילומי מסך של השיחות שמצאה ארלנו בין בעלה דאז לנשים ברשת. בהודעות כתב עבד אלחמד לכאורה, "הייתי שומר אותך במיטה במשך ימים", ואחריו עוד אחד שנראה כאילו הוא ממנו, ואמר: "אני אלך לעורך הדין מיד אחרי שאקבל את הגרין קארד".

קישור מקור