איב ארלנו, מוחמד עבד אלחמד ספליט

דאנזו. ארוס בן 90 יום כוכבים איווט "איב" ארלנו ובעל מוחמד עבד אלחמד נפרדו לאחר פחות משנה של נישואים, בקשר יכול לאשר באופן בלעדי.

"[Mohamed] ואיב סיימו אבל לא הגישו תביעת גירושין", אומר מקור בלעדי בקשר ביום שני, 22 באוגוסט.

מוחמד, בן 28, עבר מביתו של איב באלבקרקי, ניו מקסיקו, והוא "שוהה עם שני חברים קרובים".

"הוא חי איתם מאז ה-14 באוגוסט", ממשיך המקורב, וזה יום אחד לפני שמוחמד הגיש כתב אישום נגד איב בן ה-48 באלימות במשפחה.

ב-15 באוגוסט, איב הואשם בסעיף אחד של תקיפה נגד בן משק בית ובסעיף אחד של תקיפה נגד בן משק בית באלבקרקי, לפי רישומי בית המשפט שהושגו בלעדית על ידי בקשר. יש לה שימוע להארכת ערבות ביום שלישי, 6 בספטמבר.

בהצהרה ל בקשר, נציגה של ילידת ניו מקסיקו הגיבה בשמה להאשמות על אלימות במשפחה. "האשמות על התעללות במשפחה זויפו על ידי מוחמד. מוחמד והאישה שאיתה הוא בוגד באיב שוחחו על האפשרויות שלו מההתחלה." דומיניק אנצ'ינטוןמבית Dominton Talent House, מספר באופן בלעדי בקשר. "הם דנו במיוחד בויזה ואיך מוחמד יכול להיות זכאי לכך רק למקרה שאיב יגלה על חוסר השיקולים שלו".

"האשמות על התעללות במשפחה הן שקריות לחלוטין ורק תכסיס להשאיר אותו בארה"ב. איב לא נעצר ב-15/8 או בכל יום אחר", נכתב בהצהרה. "איב מעולם לא התעלל כלפי מוחמד ורק רוצה שהפרק הזה בחייה ייעשה כדי שהיא תוכל להתקדם".

אהרון פאטון/TLC

האישומים של כוכב ה-TLC מגיעים שלושה שבועות בלבד לאחר שמוחמד היה מעורב בשערוריית בגידה בהודעות טקסט עם אישה אחרת. ביולי, בלוגר אינסטגרם מכנסיים שמחים שיתף סדרה של צילומי מסך של שיחות הודעת הטקסט של מוחמד עם האישה המסתורית.

יליד מצרים התייחס לשערוריית הרמאות בקטע ששודר באמצעות TLC במהלך חלק 2 של ארוס בן 90 יום לספר הכל ביום ראשון, 21 באוגוסט, שם הגיע נקי והודה ששלח הודעות טקסט לנשים אחרות בזמן שהוא נשוי לאיב.

"פגשתי בחורה באינטרנט," הוא אמר. "היא הייתה מאוד נחמדה, חשבתי שאנחנו [were] חברים… ואז, דברים התחילו להיות גדולים יותר. איב ראה את הטלפון שלי. היא ראתה את הודעות הטקסט, וכך ידע איב".

איב שברה את שתיקתה על בגידתו של בעלה המנוכר במהלך הפרק. "את יודעת, זה מאוד מזעזע, גולמי, מאכזב, עצוב", אמרה ילידת אלבקרקי על בגידתו של בעלה בסוף הפרק. "הוא בחר להקדיש את זמנו להתמקד בהתחלת מערכות יחסים אחרות ולעסוק בפעילות שגבר נשוי לא צריך לעסוק בהן".

מוחמד ואיב עשו את שלהם ארוס בן 90 יום הופעת בכורה בעונה 9 באפריל. בני הזוג לשעבר נפגשו והחלו לצאת בשנת 2019. זמן קצר לאחר האירוסין שלהם, איב החל את הניירת עבור אשרת K-1 של מוחמד שאפשרה לו להיכנס באופן חוקי לארצות הברית כארוס של אזרח אמריקאי בתנאי שיתחתנו תוך 90 יום מהגעתו. איב ומוחמד התחתנו באלבקרקי ב-8 בינואר 2022.קישור מקור