איב ארלנו נעצר בגין אלימות במשפחה

הדרמה נמשכת. ארוס בן 90 יום כוכב איווט "איב" ארלנו נעצר על אלימות במשפחה בין בעלה מוחמד עבד אלחמדשערוריית רמאות הטקסט של בקשר יכול לאשר באופן בלעדי.

איב, בן 48, נעצר ב-15 באוגוסט בסעיף אחד של תקיפה נגד בן משק בית וסעיף אחד של תקיפה נגד בן משק בית באלבקרקי, ניו מקסיקו, לפי רישומי בית המשפט שהגיעו לידי בקשר. היא שוחררה בערבות והדיון הבא שלה נקבע ליום שלישי, 6 בספטמבר.

המעצר מגיע שלושה שבועות בלבד לאחר שמוחמד, בן 28, היה מעורב בשערוריית רמאות בהודעות טקסט שפרצה ביולי. בסדרת צילומי מסך ששיתפה בלוגרית אינסטגרם מכנסיים שמחים, מוחמד ניהל מספר שיחות טקסט לא הולמות עם אישה אחרת זמן קצר לאחר שהוא ואיב קשרו את הקשר. יליד מצרים התייחס לשערוריית הרמאות בקטע בחלק 2 של ארוס בן 90 יום tell-all, ששודר ביום ראשון, 21 באוגוסט, שם הודה ששלח הודעות טקסט לנשים אחרות.

"את יודעת, זה מאוד מזעזע, גולמי, מאכזב, עצוב", אמרה ילידת אלבקרקי על בגידתו של בעלה בסוף הפרק. "הוא בחר להקדיש את זמנו להתמקד בהתחלת מערכות יחסים אחרות ולעסוק בפעילות שגבר נשוי לא צריך לעסוק בה… שאלתי אותו אם אוכל לראות את הטלפון שלו, וזה קרה וראיתי דברים לא הולמים. ראיתי תמונות ושיחות, וחיברתי את החלקים".

TLC

לאחר מכן, מוחמד הסביר את הצד שלו בסיפור במהלך וידוי. "פגשתי בחורה באינטרנט," הוא אמר. "היא הייתה מאוד נחמדה, חשבתי שאנחנו [were] חברים… ואז, דברים התחילו להיות גדולים יותר. איב ראה את הטלפון שלי. היא ראתה את הודעות הטקסט, וכך ידע איב".

TLC שיתפה צילומי מסך של הודעות הטקסט במהלך הפרק. באחד מחילופי הדברים, הוא נראה אומר לאישה אחרת, "אני פשוט אחזיק אותך במיטה במשך ימים." הוא המשיך בשליחת הודעת טקסט שניה שבה נכתב, "סתם צוחק חחח [sic]."

מוחמד סיכם את הוידוי שלו בכך שהוא "רצה לעשות [the situation] נכון" בכך שאמר לנשים הלא מזוהות האחרות שהוא לא יכול יותר לדבר איתן.

"שלחתי הודעה לנשים האלה ואמרתי להן, 'אני גבר נשוי. בבקשה תפסיק לשלוח לי הודעה'", טען לפני שניגב כמה דמעות. "אני יודע שטעיתי. סיפרתי את אותו סיפור לאשתי והבטחתי לה שזה לא יקרה שוב. אני כן אוהב את איב, וזה לא מגיע לה".

זמן קצר לאחר שידור הפרק ב-Discovery+, איב לקח אותה אינסטגרם סיפורים להוצאת הצהרה על המצב. "תן לי להיות ברור. כמובן שאני מאשים גם אותו", כתב כוכב הריאליטי. "אבל פעם ראשונה שאני יכול להגיד משהו. כולם דרשו ממני להגיד משהו [and] סוף סוף מגיעים לזה, אז פשוט קח את זה כעובדות… [and] אחת מהנשים האלה עדיין הייתה נשואה גם כן."

היא המשיכה לתת תובנות נוספות על המצב על ידי שיתוף ציטוטים אחרים דרך הסטוריז שלה באינסטגרם. "מלכות לא מתחרות עם מעדרים", קראה אחת. אחר אמר, "והורסים הביתה, הם, אלה!!!! רבים היו שניהם! #נואש."

"תודה לכם גבירותיי ששיתפתם בסיפורי בגידה, כאבי לב וכאב. ברור שאנחנו לא לבד. למה מחויבות עבור חלקם היא לא מחויבות", היא כתבה דרך הסטוריז באינסטגרם שלה זמן קצר לאחר שידור ה-telling all ב-TLC. "יש הרבה ריפוי שצריך לקרות בעולם הזה בכל כך הרבה רמות. אם אתה לא בלעדי, פשוט תגיד, כדי שאנשים יוכלו לקבל החלטות מושכלות משלהם".

נציג של איב לא הגיב מיד בקשרבקשתו של תגובה. מוחמד לא הגיב מיד לפניית In Touch להגיב.קישור מקור