'90 יום ארוס' מוחמד, איב בגידה: קרא הודעות טקסט

איב מאשים את מוחמד ב"הונאה בהגירה"

מאבק משפטי. ארוס בן 90 יום כוכב איווט "איב" ארלנו מאשימה את הבעל הפרוד מוחמד עבד אלחמד של "הונאת הגירה", מספר נציג של איב באופן בלעדי בקשר.

"עו"ד הגירה קתלין מרטינז מתערב להגיש כתב אישום נגד מוחמד מכיוון שהוא מבצע הונאת הגירה", דומיניק אנצ'ינטוןמבית Dominton Talent House, מספר באופן בלעדי בקשר. "קתלין מתכננת לסייע לאיב כדי להבטיח שהוא לא יישאר בארה"ב בתואנות שווא. מוחמד והאישה איתה הוא דיבר תכננו את ההאשמות הללו מאז יוני כתוכנית גיבוי למקרה שאיב יגלה על חוסר השיקולים הרב שלו".

ההצהרה ממשיכה, "איב יצאה במלוא הכוח והרכיבה צוות חלומות שכולל נשים כדי לעזור לה לעצור את ההאשמות הפרועות הללו ולהאיר את האמת. הצוות שלה כולל קתלין מרטינז (עו"ד), תרזה רמירז אנג'ל (לא חוקי), קסנדריה ארנז-קרלסון (עוֹרֵך דִין), דומיניק אנצ'ינטון (מנהל) ו יסמין הרו (סוֹכֵן). כולנו נסייע לה לא רק להטיל אחריות על מוחמד למעשיו, אלא גם להביא למודעות מסוג זה של הונאת הגירה כפי שהיא מתרחשת יותר ממה שאתה עשוי לחשוב".

עם זאת, מוחמד הכחיש את טענותיה של אשתו הפרודה כי ביצע הונאת הגירה. "אם באמת אכפת לי מהגרין קארד, הייתי קרוב מתמיד לראיון כשעזבתי, אבל הבטיחות שלי חשובה יותר", הוא אומר בהצהרה בלעדית ל בקשר. "ואין לי בעיה לחזור לארץ הולדתי, מצרים."

התוכניות של איב לנקוט בצעדים משפטיים נגד מוחמד, בן 28, מגיעות יום אחד בלבד לאחר מכן בקשר אישר באופן בלעדי כי ארוס בן 90 יום כוכבים נפרדו לאחר פחות משנה של נישואים וכי יליד מצרים עבר מבית אלבוקרקי של איב, ניו מקסיקו. "[Mohamed] ואיב סיימו אבל לא הגישו תביעת גירושין", אמר גורם בלעדית בקשר ביום שני, 22 באוגוסט.

באותו יום, בקשר פרסמה את החדשות כי איב, בן 48, עומד בפני אישומים באלימות במשפחה לאחר תקרית לכאורה עם מוחמד. יליד ניו מקסיקו הואשם ב-15 באוגוסט בסעיף אחד של תקיפה נגד בן משק בית ובסעיף אחד של תקיפה נגד בן משק בית באלבקרקי, לפי רישומי בית המשפט שהושגו בלעדית על ידי בקשר. יש לה שימוע להארכת ערבות ערבות ביום שלישי, 6 בספטמבר. נציגו של איב הכחיש את טענותיו של מוחמד להתעללות.

אהרון פאטון/TLC

רק יום אחד לפני כן, הם הופיעו בטלוויזיה האחרונה שלהם כזוג בחלק השני של הסרט ארוס בן 90 יום עונה 9 הכל. בקטע במהלך הפרק, מוחמד התייחס לשערוריית הבגידה שלו בהודעת הטקסט והודה שניהל שיחות לא הולמות עם נשים אחרות בזמן שהוא נשוי לאיב.

איב ומוחמד עשו את הופעת הבכורה שלהם ב-TLC ארוס בן 90 יום עונה 9 באפריל. לאחר שנפגשו ב-2019, הם התחילו לצאת והתארסו במהירות. זמן קצר לאחר אירוסיהם, איב הגיש בקשה לאשרת K-1 של מוחמד, שתאפשר לו להיכנס באופן חוקי לארצות הברית כארוס של אזרח אמריקאי בתנאי שיתחתנו תוך 90 יום מהגעתו. מוחמד הגיע לארצות הברית בסוף 2021 והוא ואיב התחתנו באלבקרקי ב-8 בינואר 2022.

קישור מקור