'90 יום ארוס' מוחמד, איב בגידה: קרא הודעות טקסט

איב, מוחמד דו"ח משטרת אלימות במשפחה

מבט מבפנים. ארוס בן 90 יום כוכב איווט "איב" ארלנובעלה המנוכר, מוחמד עבד אלחמדטענה כי היא תקפה אותו בזמן שניסתה להשיג גישה לטלפון שלו בתוך ביתם באלבקרקי, ניו מקסיקו, על פי דו"ח משטרתי שהגיע לידי בקשר שהוגש על ידי אדלחמד ביום שני, 15 באוגוסט.

התקרית, שארעה לכאורה שעות ספורות לפני הגשת דו"ח המשטרה באותו אחר הצהריים, תועדה על ידי משטרת אלבוקרקי לאחר שהגיעו לביתו של ארלנו בסביבות השעה 2:00 לפנות בוקר בהתייחס לסכסוך ביתי.

"כשהגעתי, נפגשתי עם מוחמד. הוא התחיל להסביר שהוא מנהל מערכת יחסים עם אשתו, איווט ארלנו, מאז יוני 2019. הוא אמר שהם נישאו ב-8 בינואר 2022. הוא גר איתה עד לפני יומיים כשעזב", השוטר יסמין רומרו. נכתב בדוח המשטרה. "לאורך כל מערכת היחסים, הוא אמר שהוא סבל מהתעללות רגשית ופיזית מאיווט. הוא אמר כשהיא שותה היא נהיית מאוד אלימה וכועסת".

אהרון פאטון/TLC

"הוא אמר שהוא לא התקשר למשטרה במהלך הוויכוח שלהם כי הוא מפחד. הוא לא רוצה להסתבך בגלל שהוא מבקש עזרה", המשיך השוטר רומרו. "הוא השמיע הקלטת אודיו מה-21 ביולי 2022, ואיווט צועקת עליו ואומרת לו שהיא צריכה עזרה בכלים, בכביסה ובשאר הדברים בבית. אני יכול לשמוע את מוחמד צועק ברקע אומר לאיווט לא להרביץ לו שוב. הוא אמר שהם היו בתוכנית שנקראת ארוס בן 90 יום והם פיתחו מועדון מעריצים".

לאחר מכן המשיך עבד אל-חמד לדון במערכת יחסים מקוונת שהוא התחיל עם "מעריץ" בשם אנדריאה, ששלח מתנות וכסף במשך "כחודש וחצי".

"בסופו של דבר, הוא ניתק את זה עם אנדריאה ואנדריאה סחטה אותו ואמרה שהיא הולכת לספר לאשתו על מערכת היחסים שלהם אם הוא יסיים איתה דברים. בשלב זה, איווט גילתה על אנדריאה והתעמתה איתו על כך ואמרה שהיא כועסת וניסתה להילחם בו על הטלפון שלו", כתב רומרו על הדיווח של עבד אל-חמד על התקשורת שלו עם אנדריאה. "איווט ניסתה לתפוס ממנו את הטלפון והוא נפל על הרצפה. הוא אמר שהיא התיישבה עליו והניחה את הברך שלה לגרונו כדי לנסות ולהכריח אותו לשחרר את הטלפון. הוא הצליח לצאת מתחתיה ואמר שהוא לא פגע בה פיזית בזמן שהתרחק".

עבד אל-חמד האשים גם את ארלנו בניהול רומן משלה בדוח המשטרה שלו. "הוא כן הראה לי תמונות של הודעות טקסט משעון אפל שלדבריו היה שלה והיו הודעות טקסט בינה לבין בחור בשם מייק".

"לאחרונה בשעות הבוקר המוקדמות של יום ראשון, 14 באוגוסט 2022, הוא אמר שאיווט הניחה את שתי ידיה על כל צד של פניו ואמרה, 'אתה יכול להרגיש את זה?' הוא אמר שהיא שיכורה והוא פחד שהיא עומדת להכות אותו כשהיא עשתה את זה", המשיך השוטר. "כי היא אלימה כשהיא שותה משקאות אלכוהוליים. הוא ארז את המזוודות ועזב את בית המגורים".

ארלנו שיתפה את הצד שלה בסיפור בטלפון עם קצין הדיווח. "היא אמרה שהיא עזרה למוחמד בזמן שהוא ניסה לקבל תושבות כאן ואם הוא יתגרש ממנה הוא יגורש אוטומטית", הוסיף רומרו.

"היא הושפלה בפומבי על ידי האישה אנדריאה ונקבה נוספת ממינסוטה שמוחמד מנהל רומן איתה. בשל בגידתו והלחץ שלה בנוגע לאובדן של חבר, היא אמרה שהיא מודאגת שמוחמד ינסה להכניס אותה לצרות", כתב רומרו על החשבון של ארלנו. "היא אמרה שמוחמד תכנן עם אנדריאה להכניס את איווט לצרות עם החוק כדי שיוכל להגיש בקשה ל-U-Visa שלו. היא פוחדת ומודאגת כי היא לא יודעת מה הוא מסוגל לעשות".

ארלנו גם נגע באירוע שקדם למוחמד שעזב את המעון יום קודם לכן. "היא אמרה שהיא הניחה את ידיה על כל צד של פניו כאילו היא מתכוונת לנשק אותו ואמרה, 'אתה רואה איך זה מרגיש? מה הלכת אליי?' אבל היא לא ניסתה לפגוע בו. הוא עזב את המעון ברצון", כתב רומרו בדו"ח. "היא גם הצהירה כי מוחמד הואשם בכך שהיא בוגדת עם בחור בשם מייק ושלחה לו תמונות בערב ה-13 באוגוסט".

רומרו ציינה שהיא "לא ראתה פציעות באף אחד מהצדדים". יליד ניו מקסיקו אמור להופיע בבית המשפט לצורך ערעור ערבות המתוכנן ביום שלישי, 6 בספטמבר.

אם אתה או מישהו שאתה מכיר חווה אלימות במשפחה, אנא התקשר לטלפון המוקד הלאומי לאלימות במשפחה בטלפון 1-800-799-7233 לתמיכה סודית.

קישור מקור