איזבל רוק של LPBW מהממת בבגד ים 6 חודשים לאחר הלידה

קיץ אמא לוהט! אנשים קטנים, עולם גדולשל איזבל רוק המומה בבגד ים שישה חודשים בלבד לאחר שילדה את בנה, מתאו, עם בעלה יעקב רולוף.

איזבל, 26, לקחה אינסטגרם ביום חמישי, 9 ביוני, לשתף תמונה שלה ליד בריכה באריזונה. אמא של אחת המומה בבגד ים שחור, אותו שילבה עם כובע שמש לבן.

היא חשפה בגילוי לב את רגשותיה לגבי שיתוף התמונה רק שישה חודשים לאחר הלידה. "בהתחלה כשראיתי את התמונה הזו של עצמי, חשבתי, 'אז אני נראה טוב!' וזה מפתיע כי אף פעם לא חשבתי שארצה תמונה שלי בביקיני", כתבה איזבל. "ואז המבקר הפנימי שלי אמר דברים נוראיים, מרושעים ונשבעתי שזה לעולם לא יראה אור. ובכן, זה אני נותן את האצבע האמצעית למבקר הפנימי שלי 🙂 אני מרגיש טוב. אני נראה טוב. אני הרבה יותר מסתם הגוף שלי".

"לפרסם את זה כדי לנרמל את העובדה שאנחנו לא חייבים בהכרח לאהוב את המקום שבו הגוף שלנו נמצא, אנחנו יכולים לרצות לשנות, אבל אנחנו עדיין יכולים להופיע ולעבוד על לאהוב את עצמנו בקול רם ובאומץ – כמו שאנחנו אוהבים אחרים." היא המשיכה. "חם אמא קיץ כולכם."

באדיבות איזבל רולוף/אינסטגרם

מעריצים מיהרו למדור התגובות כדי לשבח את איזבל על כך שחיבקה את גופה לאחר הלידה. "אתה ממש יפה ואני כל כך שמח שלא הקשבת למבקר הפנימי הזה!" כתב אדם אחד. אחר הוסיף, "את נראית נפלא!! אני כל כך שמח שכל כך הרבה אנשים מדהימים מנסים לשנות את הדרך שבה אנחנו רואים את עצמנו, אני מנסה וזה קשה אבל אני יותר טוב ממה שהייתי פעם".

איזבל שיתפה את התמונה לאחר שקיבלה את פני מתאו ב-6 בדצמבר 2021. "Mateo Tomás כאן והוא מושלם. הוא הגיע לפני שבוע 12/4 בשעה 12:40 בבוקר" היא כתבה באמצעות אינסטגרם ב-11 בדצמבר, בעודה מספרת לעוקבים שלה בה כּוֹתֶרֶת שתהליך הלידה "לא הלך כמתוכנן".

ילידת אורגון שמרה את המעריצים מעודכנים לגבי מסע ההיריון שלה, כולל איך מטאו נאלץ לבלות במחלקת טיפול נמרץ לאחר לידתו.

איזבל – שנישאה לג'ייקוב, בן 25, ב-2019 – חשפה גם היא את ההשראה מאחורי שמו של התינוק. "למען האמת, פשוט התאהבתי בשם מטאו לפני שנים רבות", היא כתבה בכיתוב תמונה של קישוט חג המולד עם שמו של בנם. "תמיד אהבתי איך זה זורם לא משנה מי מבטא את זה. יום אחד, אמרתי ליעקב שאני אוהב את השם של בן לעתיד, והוא אמר שגם הוא אוהב את זה".

היא הסבירה שהכינוי "מכבד גם את אביו של ג'ייקוב, מכיוון שזו הגרסה הספרדית של השם מתיו". איזבל הוסיפה, "בדקנו את זה וגילינו שפירוש השם מטאו הוא 'מתנת אלוהים' או 'מתנה מאלוהים'. מה שמתאים להפליא לילד שלנו, שהוא מתנה לכל כך הרבה בכל כך הרבה מובנים".קישור מקור