איזו דת הן 'נשות האחיות'?  אמונות פוליגמיות

איזו דת הן 'נשות האחיות'? אמונות פוליגמיות

TLC's נשות אחות הופיע לראשונה ב-2010, ומשפחת בראון הפוליגמית עברה הרבה שינויים. עם זאת, נראה שהפטריארך המשפחתי, קודי בראוןלעולם לא ירתע מלהגן על אמונותיו. גלול למטה לכל מה שאנחנו יודעים על נשות אחות דת המשפחה.

איזו דת היא משפחת 'נשות האחיות'?

קודי ומשפחתו הפוליגמית – כולל אשתו רובין בראון ונשים לשעבר מרי בראון, ג'נל בראון ו כריסטין בראון – שייכים ל-Apostolic United Brethren (AUB) – שהיא כת של הכנסייה הפונדמנטליסטית של ישוע המשיח של קדושי הימים האחרונים (FLDS) או הדת המורמונית המאפשרת לחסידים לתרגל פוליגמיה. קודי היה נשוי בעבר כחוק למרי, אבל הזוג התגרש ב-2014 כדי שיוכל להינשא באופן חוקי עם רובין כדי לאמץ את ילדיה ממערכת יחסים קודמת. לאחר גירושיהם, הוא ומרי נשארו נשואים רוחנית עד שהכריזו על פרידתם בדצמבר 2022.

ה-AUB נחשב ל"ענף הליברלי יותר של התנועה הפונדמנטליסטית", לפי חוקר דת ג'יי גורדון מלטוןהמחבר של מדריך אנציקלופדית של כתות באמריקהשכן הם מאפשרים לחברים לקיים יחסי מין ללא מטרה קפדנית של הולדה.

מה קודי בראון אמר על פוליגמיה?

כפי שאמר קודי בעבר, "יש להכפיל את האהבה, לא לחלק." והמשפחה בהחלט התרבה ​​- קודי הוא אבא ל-18 ילדים וסב לחמישה. בעוד שקודי עצמו חש "קריאה אלוהית" לעסוק בפוליגמיה והוא ונשותיו גידלו את ילדיהם כחלק מהכת הדתית שלהם, הוא חשף שהוא לא חושב שאף אחד מילדיו יהיה חלק ממערכת יחסים פוליגמית בפרק ש שודר במרץ 2020. נכון לעכשיו, כל ילדיו הנשואים והמאורסים נמצאים במערכות יחסים מונוגמיות ומתכננים להישאר מונוגמיים.

"אני חושב שרובם מכוונים לנצרות", אמר ל-TLC. "רציתי לתמוך באמונה עבור הילדים שלי, אבל באמת שמתי את זה במקומם לעשות את הבחירות שלהם לגבי אלוהים ודת."

למרות שהוא לכאורה איתן באמונותיו, דודתה של כריסטין קריסטין דקר אמרה בלעדית ל-In Touch שהיא מאמינה שקודי הכריח את "עצמו להאמין" בפוליגמיה.

"אני חושב שככה זה עם רוב הגברים. אני באמת. הם מאמינים שהם חייבים", אמרה קריסטין בנובמבר 2022. "ראיתי את זה בכמה מהאחים שלי ושזה ממש קורע להם את הלב לא להצליח. וכך, אני מניח שבמידה רבה, אולי קודי באמת מרגיש כמו כישלון".

לרוע המזל של המשפחה, פוליגמיה אינה חוקית בכל 50 המדינות. עם זאת, בשנת 2020, פוליגמיה הופסלה מעבירה פלילית להפרה ביוטה.

בעוד שבני הזוג בראון התגוררו ביוטה – מדינה שאוכלוסייתה היא כמעט 50% מורמונים – הם חיו בפחד שייעצרו בגלל חוקים נוקשים נגד פוליגמיה שהיו באותה תקופה. ב-2011 הם עברו ללאס וגאס כדי שלא יצטרכו להסתיר את אורח חייהם הלא שגרתי.

"לא ידענו כמה אגרסיבי יהיה התובע המחוזי, אז לא רצינו שהוא יגלה שאנחנו עוזבים את המדינה", קודי אמר בראיון ב-2015. חמשת המבוגרים ו-18 הילדים נאלצו לארוז את חפציהם תוך שלושה ימים בלבד.

קודי הסביר שההחלטה לעבור הייתה החלטה קשה אך הכרחית. "הייתה כמות עצומה של שלווה שהרגשנו כשהגענו ללאס וגאס", הוסיף. "זה היה כמו, 'בסדר, זה הבית החדש שלנו וכאן אנחנו מאמינים שנחווה חופש'".

בעוד שלאס וגאס אולי קיבלה יותר את השיטות שלהם, המשפחה הרגישה כאילו היא מתפרקת בזמן שחיה בארבעה בתים נפרדים להשכרה. בשנת 2018, קודי החליט לעקור שוב את הגזע שלו עם מעבר לפלאגסטף, אריזונה. המשפחה תכננה לחיות ביחד על שלהם נכס Coyote Passעם זאת, בעקבות התפצלותו משלוש מארבע נשותיו, לא ברור מה מתכנן הפטריארך הפוליגמי לעשות עם הקרקע הפנויה.

גלול למטה כדי לראות את כל משפחת בראון אז לעומת עכשיו!

קישור מקור