איימי דוגר אומרת שבן הדוד ג'וש צריך לרצות 20 שנה בכלא

מדבר. איימי דוגר פנתה לבן דודה ג'וש דוגרגזר הדין הממשמש ובא בסדרה חדשה של סיפורי אינסטגרם ביום חמישי, 12 במאי.

לשעבר 19 ילדים וסופרים כוכב, 35, שיתף מספר הצהרות בנוגע לג'וש, 34, ולצרותיו המשפטיות. "תודה לכל מי שפנה. בבקשה אל תשלח לי את הפרטים הגרפיים/חולניים של המקרה של ג'וש דוגאר," היא התחילה. "בכנות, אני צריך להגן על המוח שלי והלב שלי מלשמוע/לקרוא חומר מגעיל כזה."

"אנא הרשו לי להזכיר לכם להיות זהירים אם אתם מעוניינים לדעת את הפרטים הגרפיים כדי להגן גם על המוח והלב שלכם," המשיכה איימי. "אתה פשוט לעולם לא תהיה אותו הדבר."

דוגאר המרדנית שיתפה אז את תקוותיה לגבי תוצאות גזר הדין של בן דודה. "אמשיך להאיר באור באזורים הכי חשוכים", כתבה. "אנא רק התפלל שג'וש דוגר יקבל את המשפט האולטימטיבי. 20 שנה פלוס".

באדיבות איימי דוגר/אינסטגרם

איימי הייתה מבקרת קולנית של ג'וש לאורך השנים, במיוחד בנוגע למשפטו. ג'וש ממתין כעת ללמוד את גזר הדין שלו לאחר שנמצא אשם בקבלת פורנוגרפיית ילדים והחזקת פורנוגרפיית ילדים במשפטו בדצמבר 2021.

גזר הדין במקור היה אמור להתרחש ב-5 באפריל, 2022. עם זאת, In Touch אישרה שגזר הדין של בוגר TLC נדחה ל-25 במאי בשעה 9:30 בבוקר בפייטוויל, ארקנסו.

התאריך החדש נחשף חמישה ימים בלבד לאחר שג'וש ועורכי דינו הגישו בקשה לעיכוב הדיון. במסמכים שהגיעו לידי In Touch במרץ, ביקש כוכב הריאליטי לשעבר לדחות את גזר הדין שלו ב"כ-30 יום" כדי "לחפש מידע ותיעוד נוספים". הרישומים גם ציינו כי "הפך להיות קשה יותר" עבורו "[schedule] פגישות" עם סנגורו עקב "אמצעי זהירות סבירים של COVID-19 שהופעלו באופן מובן בכלא".

ג'וש, שהוא הבן הבכור של ג'ים בוב ו מישל דוגר, נעצר ונלקח למעצר ב-29 באפריל 2021, לאחר שחבר מושבעים פדרלי בארקנסו הפליל אותו על קבלת תמונות לא חוקיות של ילדים מתחת לגיל 12. משפטו של ג'וש החל ב-30 בנובמבר 2021 והסתיים ב-9 בדצמבר של אותה שנה. כיום הוא צפוי לעונש של עד 40 שנות מאסר, כאשר לכל סעיף עונש מאסר מרבי של 20 שנה.

בעוד איימי רוצה שג'וש ירצה זמן, בני משפחה אחרים כתבו לאחרונה מכתבים לשופט וביקשו להקל בגזר הדין. מישל, בת 55, אמרה שלג'וש יש "לב רך" והוא "רחום כלפי אחרים". בינתיים, אשתו של ג'וש, אנה דוגר, במכתבה תיארה אותו כ"מתחשב, מכבד, מהיר לסלוח, סבלני ובאמת החביב ביותר".

קישור מקור