איימי דוגר גוונים 'סופרת על' בני דודים: ראה כל מה שהיא אמרה

זה בטוח לומר את זה לשעבר סומך על כוכב ובן דוד של הדוגארים, איימי דוגאר קינג, לא תמיד רואה עין בעין עם שאר קרוביה. ביותר מהזדמנות אחת, ה TLC אלום הטילו צל גדול בדרכם – ובעל דילון קינג אפילו נכנס לחפירה או שתיים משלו. בין אם הם עומדים מנגד ג'יל דילארד (לבית דוגאר) ובעלה או סתם מדברים בעד עצמם, הם תמיד עומדים על דעתם.

עם זאת, לא תמיד מדובר במשהו רציני. באוגוסט 2019, כאשר בני הזוג ציפו לבנם הראשון יחד, איימי ודילון התבדחו על כך שבני הדודים שלה היו "כל כך נרגשים" שהיא סוף סוף הפכה לאמא. לאחר שקשרו את הקשר בספטמבר 2015, הם הודיעו שהם צפויים באפריל 2019.

"הם היו כמו, 'מתי זה יקרה? אתם נשואים כמעט ארבע שנים'", חשפה איימי במהלך ראיון עם שטיח אדום אֲנָשִׁים. למרות שבני הדודים שלה מרבים להאיץ במערכות יחסים ולהכריז על הריונות רק כמה חודשים אחרי שהלכו במעבר, היא והגבר שלה עשו דברים קצת אחרת – ו נראה שדילון לא ראה את הסיבה בהתרוצצות. "אני חושב שזה היה פרק הזמן המתאים", אמר.

באדיבות איימי דוגר קינג/אינסטגרם

19 ילדים וסופרים המעריצים יודעים שאיימי לא בדיוק גדלה כמו האחרת דוגר ילדים. למעשה, כל הסיבה שהיא הגיעה לתוכנית מלכתחילה הייתה בגלל שהמפיקים אהבו להראות את הניגוד בינה לבין בני הדודים השמרנים שלה. במהלך ראיון 2018 לפודקאסט "Reality Life with Kate Casey", היא סיפרה את הסיפור על איך היא גויסה לסרט עם שאר משפחתה. כשהיא הסתובבה ליד הבית לבלות עם סבתא מרי דוגר, היא צחקה מהרעיון שתבקשו לצ'פר ג'וש דוגר וארוסתו דאז, אנה דוגר (לבית קלר).

"[A producer] ראה אותי מכסה את פי… אז הוא ניגש אליי, והוא אומר, 'מי אתה?' והייתי כמו, 'אני איימי, אני בת הדודה. אני מצטערת, לא ניסיתי לצחוק,' והוא אמר, 'לא, זה סוג של אלמנט חדש להופעה'", אמרה. "הוא היה כמו, 'טוב, אתה רוצה להיות המלווה?' ואני הייתי כמו, 'טוב, אתה כנראה לא תאהב את זה… כנראה פשוט הייתי נותן להם לעשות כל מה שהם רוצים לעשות'." היא נכנסה בחבלים משם – והצל פשוט המשיך להגיע.

מאז ההתחלות הצנועות ההן, ועם שערוריות מרובות שפוקדות את משפחת דוגארלאיימי היה הרבה מה לומר.

בדוק את הגלריה למטה כדי לראות את כל הפעמים בהן איימי דוגר קראה לכאורה את משפחתה המפורסמת.

קישור מקור