איימי דוגר מטילה את אנה לפני גזר הדין של ג'וש בפורנו ילדים

לא מתאפק! איימי קינג (לבית דוגאר) ידועה בהיותה בת המשפחה הבוטה והיא נתנה לבת דודתה אנה דוגר לדעת בדיוק מה היא מרגישה לגבי עמידתה לצד בעלה ג'וש דוגר על רקע גזר הדין הקרוב שלו לאחר שהורשע באשמת פורנו ילדים.

"אז, אני לא יודע מי צריך את התזכורת הזו היום", הראשון 19 ילדים וסופרים כוכב, 35, התחיל בסדרה של TikToks ביום שבת, 14 במאי. "אם גבר בוגד בך, אם הוא מסתכל על דברים שאתה לא מודע אליהם או שאתה לא מרגיש איתם בנוח, אם הוא משקר לך בכל סוג של דרך ועושה אתה מרגיש נחות או משתיק אותך… הוא משתמש בך. הוא לא באמת אוהב אותך. אני יודע שקשה לשמוע, אבל תפסיק לתת לו להתייחס אליך כמו כלב. אתה לא יכול לאפשר את זה. אתה יכול להפסיק את ההתעללות בכל עת".

היא קראה ישירות לאנה והמשיכה, "אנה, אני אוהבת אותך. אני אוהב אותך מהיום הראשון שנכנסת למשפחה שלנו, אבל תן לי להגיד לך משהו, אתה מראה לנשים בכל העולם שעוקבות אחריך, שזה בסדר שיש מתעלל בבית שלך, סביב הילדים היפים שלך ."

איימי הוסיפה, "אתה מראה לכולם שזה בסדר לרמות, זה בסדר להשתמש בי בתור בובת סמרטוטים. זה בסדר… תכבד יותר כבוד עצמי מזה. אשלי מדיסון? שלום." ילידת ארקנסו הזכירה את שערוריית אשלי מדיסון של בת דודתה ב-2015, כאשר שמו נקשר לחשבון באתר שעוזר לאנשים להקל על יחסים מחוץ לנישואים. בעקבות השערורייה, ג'וש פרסם התנצלות פומבית בפני אנה.

בהמשך לטיריד שלה בטוויטר, היא קראה למשרד עקרונות החיים הבסיסיים של המכון וכתבה, "IBLP היא גם כת".

באדיבות איימי קינג/טוויטר

בעוד שדוגאר הסורר קרא לג'וש, בן 34, לקבל את "העונש הסופי של 20 פלוס שנה", אשתו של ג'וש מרגישה אחרת. מקור אמר באופן בלעדי בקשר שאנה, 34, "לא מחשיבה גירושין" מג'וש כ"אופציה" כשהוא ממתין לעונש המאסר שלו.

"חלק מקרובי משפחתה רוצים שהיא תרצה, אבל זה נוגד את כל מה שיש בה", המשיך המקורב, לאחר שהבהיר כי אנה "חשבה על" פרידה משפטית מג'וש. "ברור שאף אחד לא ישפוט אותה אם היא הייתה עושה זאת."

מקור אחר סיפר בעבר בקשר שלמרות שאנה אולי "סבלה הרבה עם ג'וש", אמא לשבעה "מאמינה בו באמת, באמונתה ובגאולה שלה".

בדצמבר 2021, ג'וש נמצא אשם בסעיף אחד של קבלת פורנוגרפיית ילדים ובסעיף אחד של החזקת פורנוגרפיית ילדים. לשעבר סומך על הכוכב נמצא כעת במעצר כשהוא ממתין לדיון בגזר הדין שלו, אשר נקבע ל-25 במאי בשעה 9:30 בבוקר בפייטוויל, ארקנסו.

הנציגים של אנה וג'וש דוגר לא הגיבו מיד בקשרבקשתו של תגובה.

קישור מקור