איימי דוגר מעודדת את אנה דוגר להתגרש מג'וש במכתב פתוח

איימי דוגר מעודדת את אנה דוגר להתגרש מג'וש במכתב פתוח

בעוד שגירושים אינם ידועים במשפחת דוגאר, ג'וש דוגרבן דודו של איימי דוגאר קינג אומר בפומבי לאשתו, אנה דוגרשאין "אין בושה" להתגרש מבעלה שכן הוא עומד להישפט ב-25 במאי בשני אישומים של קבלת ו להחזיק פורנוגרפיית ילדים.

במכתב פתוח היא פורסם באינסטגרם ביום שלישי, 17 במאי, כתבה איימי, "אנה, אני מרגישה איתך. אף אישה לא רוצה להיות בנעליים שלך. אתה עומד בפני החלטה בלתי אפשרית, ואתה מוקף בתמיכה מהסוג הלא נכון".

איימי התייחסה אז למכתב ההתייחסות לדמות שאביה של אנה, מייק קלר, כתב לבית המשפט ותיאר את ג'וש כ"עדין מאוד, אדיב ומנומס לכולם", תוך שהיא מבקשת מהשופט טימותי ברוקס, "אנא רחמן כלפי הצעיר הזה שיש לו אישה ושבעה ילדים שאוהבים אותו וצריכים אותו". ג'וש עומד בפני 20 שנים מאחורי סורג ובריח בכל סעיף ותובעים מבקשים את העונש המקסימלי.

"בכיתי כשקראתי את המכתב שכתב אביך לתמיכה בבעלך השבוע. אין זה פלא שאתה נאבק לדעת מה לעשות כדי להגן על הילדים שלך… ברור שמעולם לא הייתה לך דוגמה שם. זה נורא ואני כל כך מצטערת על זה", אמרה איימי לאנה. אחר כך היא הלכה למקום שאף אחד מ-18 האחים של ג'וש עדיין לא הלך.

"אבל אמא שלי הייתה מגוננת עזה וגם אני. היא הראתה לי איך לקום ולדבר. אם אף אחד אחר בחיים שלך לא אומר את זה, אני צריך שתבין שאין בושה להתגרש מג'וש", הסבירה איימי.

היא ציינה, "ג'וש בחר איך ההיסטוריה תזכור אותו", עם הרשעה שלו בפורנוגרפיית ילדים. איימי אמרה אז לאנה, "על ידי הישארותך ותומכת בו אתה מאפשר לו לבחור את זה גם עבורך. ואני יודע לעמוד מול כל זה נראה בלתי אפשרי עכשיו, אבל בתור אמא, האינסטינקט שלך להגן על הילדים שלך תמיד צריך להיות חזק יותר מהפחד שלך."

אז איימי חזרה על תמיכתה בכך שאנה עוזבת את ג'וש, ואמרה לאמא לשבעה, "האנשים היחידים שהיית מרגיזה בעזיבה הם אלה שמוכנים להקריב אותך ושל ילדיך כדי להגן על ג'וש וסודותיו", ואז חתמה בכתב, "מאמא שלא תעלים עין." איימי ובעלה, דילון קינגחולק בן בן שנתיים, דקסטון.

המעריצים מחאו כפיים לתחינה של איימי, כשאחת מהן כתבה, "אנה, בבקשה תקשיבי לאיימי. בבקשה," בעוד אחר הוסיף, "נאמר יפה! אנה, יש לך הרבה יותר תמיכה ממה שאת יודעת!!!”

"אנה "לא רואה בגירושים אופציה" בעוד ג'וש ממתין לעונש המאסר שלו, אמר מקור בלעדית בקשר. "למרבה הפלא, היא לא זרקה את המגבת, עדיין לא בכל מקרה. אנה לא מתפטרת, היא מעולם לא רצתה לוותר על ג'וש, אבל היא נבחנה עד הקצה".קישור מקור