איימי דוגר מציעה לקחת את אנה תוך כדי גזר הדין של ג'וש

יד עוזרת. איימי קינג (לבית דוגאר) מציע לקלוט אנה דוגר ולעזור ככל שתוכל בקרב בעלה ג'וש דוגרגזר דין פורנוגרפיית ילדים בראיון וידאו בלעדי עם בקשר.

כשנשאלת מה היא הייתה אומרת לאנה, אם הייתה יכולה, איימי אומרת: "הייתי אומרת לה להתקשר, ליצור איתי קשר, לבוא אליי הביתה ותני לי רק, ילדה לילדה, אישה ואישה ומאמא לאמא, את יודעת. … פשוט, אני כאן. אני כאן. היא לא צריכה להיות לכודה בזה".

"אתה לא צריך להיות לכוד בשקרים. אתה לא צריך להיות לכוד. אתה לא לכוד,” הראשון 19 ילדים וסופרים כוכב ממשיך. "זה רק פחד. זה פשוט ממש פחד מה לעשות הלאה, אתה יודע? ולעזאזל, אני מקווה שהיא בסדר. כלומר, יש לנו כאן מקום לשבעה ילדים אם נצטרך. זה רק הלב שלי".

אנה חולקת את הילדים מקינזי, מייקל, מרקוס, מרדית, מייסון, מריאלה ומדיסון עם הכוכבת המושפלת. הם קיבלו את פני בתם הצעירה באוקטובר 2021.

התחינה של איימי לאנה מגיעה בזמן שג'וש דוגאר מתכונן להשתתף בדיון גזר הדין שלו ב-25 במאי. הדיון היה אמור להתקיים ב-5 באפריל 2022, אך התאריך החדש נחשף לאחר שג'וש ועורך דינו הגישו בקשה לעיכוב הדיון .

בעוד איימי פירטה שהיא פנתה לאם שבעה ילדים בעבר, "לא הייתה תשובה."

"אני יכול לתייג אותה בכל [Instagram] פוסט אני עושה," איימי אומרת על איך שניסתה ליצור קשר. "ואני יכול, אתה יודע, לשלוח לה הודעות טקסט ולהודיע ​​לה שכמו, אם אי פעם תצטרך רק מישהו שידבר איתך, אתה יודע, פשוט בוא אליי הביתה, אני אכין תה, אני אכין קפה ואנחנו יכולים פשוט לשבת ואתה יכול לבכות ואתה יכול להיות פתוח ופגיע ואתה יכול להגיד לי את הרגשות שלך והם לא יהיו, אני לא אספר לעולם, אתה יודע."

באדיבות איימי קינג/אינסטגרם/TLC

"פשוט אין לי שום דרך להשיג אותה", ממשיכה איימי. "אני חושב שהם בהחלט לקחו כמה גבולות בטלפון שלה… אני לא יודע אם הם באמת עוברים, אין לי מושג, אבל זה מה ש-IBLP עושה."

אם לאחד, שחולקת איתו את הבן דקסטון דילון קינגקרא בעבר את משרד עקרונות החיים הבסיסיים של המכון של המשפחה על היותו "כת" בטוויטר.

כשנשאלת אם היא מאמינה שאנה עוברת שטיפת מוח, מספרת איימי בקשר, "למרבה הצער, כן, אני עושה זאת. זה שובר לי את הלב".

"אני מקווה שהיא בסדר," איימי מוסיפה. "ואני מקווה שהילדים שלה בסדר."

דוגאר המורד עלה לכותרות ביום חמישי, במאי, 17, על שכתב מכתב פתוח לאשתו של ג'וש שהתחנן בפניה להתגרש ממנו. "אנה, אני מרגישה איתך. אף אישה לא רוצה להיות בנעליים שלך", כתבה. "אתה עומד בפני החלטה בלתי אפשרית, ואתה מוקף בתמיכה מהסוג הלא נכון."

כשהוסיפה שאין "אין בושה" להתגרש מבעלה, איימי התחננה, "האנשים היחידים שהיית מרגיז בעזיבה הם אלה שמוכנים להקריב אותך ושל ילדיך כדי להגן על ג'וש וסודותיו."

בקשר דיווח בעבר כי אנה "לא מחשיבה גירושין" מג'וש כ"אופציה" כשהוא ממתין לעונש המאסר שלו.

"חלק מקרובי משפחתה רוצים אותה, אבל זה נוגד את כל מה שיש בה", אמר מקורב באופן בלעדי בקשר במאי 2022, לאחר שהבהירה שאנה "חשבה על" פרידה משפטית מג'וש. "ברור שאף אחד לא ישפוט אותה אם היא הייתה עושה זאת."

בדצמבר 2021, האח המבוגר ביותר של דוגר נמצא אשם בסעיף אחד של קבלת פורנוגרפיית ילדים ובסעיף אחד של החזקת פורנוגרפיית ילדים. ה סומך על כוכב עומד כעת בפני עד 40 שנות מאסר, 20 שנה על כל סעיף שבו הוא נמצא אשם.

"צפויה לו התעוררות גסה," אומרת איימי על עונש המאסר הממתין לו. "ואני הייתי מאוד מאוד מאוד מפחד לו הייתי הוא."

קישור מקור