איימי דוגר 'תודה' על כך שג'יל דוגר קיבלתי את המתח המשפחתי

נשען על ג'יל! איימי קינג (לבית דוגאר) מספר בקשר בראיון וידאו בלעדי שהיא "אסירת תודה" שיש לה את בן דודה ג'יל דילארד (לבית דוגאר) בתוך המתח המתמשך של משפחתם.

איימי, בת 35, הייתה מבקרת גלויה של משפחתה, למרות שהיא אמרה שיש בן משפחה אחד שעליו היא תמיד יכלה לסמוך. "ג'יל היא הילדה שלי. היא בעצם רק שלחה לי הודעה, אז אנחנו מדברים לא מעט", היא אומרת. "אני פשוט אסיר תודה עבורה."

"יש לנו מערכת יחסים ממש כיפית", היא ממשיכה. "אנחנו יכולים להיות כנים ואמיתיים ולדבר."

בדומה לאיימי, ג'יל, 31, התרחקה ממשפחתה – כולל ההורים ג'ים בוב ו מישל דוגר – בשנים האחרונות.

בנוסף לג'יל, איימי אמרה שהיא גם קיבלה תמיכה מאמה לאור הדרמה המשפחתית. "אמא שלי גרה איתי, ותודה לאל. היא כל כך מצילת חיים בכל רמה", היא משתפת. "היה לנו את הזמן הכי טוב. ואנחנו פשוט מתאספים אחד סביב השני. אנחנו כמו החברים הכי טובים. אנחנו מתאספים אחד סביב השני ובאמת תומכים אחד בשני".

באדיבות איימי דוגר/אינסטגרם

"אני לא יודעת איפה הייתי בלעדיה, בכנות," מוסיפה איימי.

בעוד איימי מתעקשת שהיא לא מתחרטת בכל הנוגע לדבר נגד משפחתה, היא הודתה שזה השפיע לרעה על כמה ממערכות היחסים שלה. "אני נוקט עמדה וזה בסדר אם יש לך בני משפחה רעילים, חברים, מה שלא יהיה. זה בסדר להתרחק. ואני כולי בעד", היא אומרת. "אני מניח שיש לי קול חזק יותר ממה שחשבתי."

נושא אחד שאיימי לא פחדה לחלוק את דעתה עליו הוא בת דודתה ג'וש דוגרשערוריית פורנוגרפיית ילדים ומשפט. אמו של אחד עלתה לכותרות ביום חמישי, במאי, 17, על שכתבה מכתב פתוח לאשתו של ג'וש, אנה דוגר, מתחנן בפניה שתתגרש ממנו. "אנה, אני מרגישה איתך. אף אישה לא רוצה להיות בנעליים שלך", כתבה אז. "אתה עומד בפני החלטה בלתי אפשרית, ואתה מוקף בתמיכה מהסוג הלא נכון."

תוך כדי דיבור עם בקשר, איימי הציעה שאנה ושבעת הילדים שהיא חולקת עם ג'וש יבואו לגור איתה. כשנשאלה מה היא הייתה אומרת לאנה אם הייתה יכולה, אמרה איימי: "הייתי אומרת לה להתקשר, ליצור איתי קשר, לבוא אליי הביתה ולתת לי רק, ילדה לילדה, אישה ואישה ומאמא לאמא, אתה יודע… פשוט, אני כאן. אני כאן. היא לא צריכה להיות לכודה בזה".

"אתה לא צריך להיות לכוד בשקרים. אתה לא צריך להיות לכוד. אתה לא לכוד," ה 19 ילדים וסופרים אלום המשיך. "זה רק פחד. זה פשוט ממש פחד מה לעשות הלאה, אתה יודע? ולעזאזל, אני מקווה שהיא בסדר. כלומר, יש לנו כאן מקום לשבעה ילדים אם נצטרך. זה רק הלב שלי".

איימי הגישה את התחינה לאנה בזמן שג'וש מתכונן להשתתף בדיון בגזר הדין שלו ב-25 במאי. הדיון היה אמור להתקיים במקור ב-5 באפריל 2022, אך התאריך החדש נחשף לאחר שג'וש ועורך דינו הגישו בקשה לעיכוב הדיון .

למרות מאמציה הרבים, איימי אמרה שאנה לא הגיעה אליה.

קישור מקור