איימי סלטון יולדת את התינוק מספר 2, בן

אמא לשניים! 1000 קילו אחיות כוכב איימי סלטון ילדה את תינוק מס' 2 עם בעלה, מייקל הלטרמן. בני הזוג קיבלו בברכה ילד תינוק וחשפו את שמו של בנם שזה עתה נולד.

"ברוך הבא גלן אלן הלטרמן," איימי, 34, כתב דרך אינסטגרם ביום שישי, 8 ביולי. היא שיתפה כמה תמונות של גלן התינוק, כולל תמונה מתוקה של גלן פוגש את אחיו הגדול, גייג'.

היוטיובר שיתף פרטים נוספים על לידתו של גלן בראיון עם אֲנָשִׁים, חושף שהוא נולד ב-5 ביולי דרך חתך קיסרי, במשקל 5 ק"ג. 11 אונקיות. ובגודל 17.5 אינץ' בלידה.

"ההמתנה סוף סוף נגמרה… מייקל ואני שמחים להכריז על הולדת הבן שלנו, גלן אלן הלטרמן", אמרה איימי לרשת. "המסירה הייתה הצלחה גדולה ועכשיו יש לי את שני בני הפלא שלי; המשפחה שלנו שלמה!"

באדיבות איימי סלטון/אינסטגרם

לפני שילדה את בנה, איימי שיתפה עדכון הריון ב-20 ביוני באמצעות אינסטגרם, ופרסמה סדרת תמונות המסבירות את מצב ההריון שלה. תמונה אחת הראתה שהתינוק שלה באותה תקופה היה בגודל של ראש חסה רומנית.

"עוד 15 ימים עד שאזכה להחזיק את התינוק שלי!!!" היא כתבה את הפוסט.

איש הטלוויזיה הריאליטי מסר בעבר רמזים לגבי שמו של היילוד באמצעות פוסט במדיה החברתית ב-4 באפריל.

"כבר 25 שבועות!! עוד 13 שבוע עד שאכיר את הילד הקטן שלי… לא, עדיין אין לו שם," איימי כתב דרך אינסטגרם בזמן. "אבל יש לנו כמה שמות בראש שאנחנו הולכים לבחור אחד כשהוא כאן… כמובן שזוועה שקשורה ל-match gage. לצחוק בקול רם."

בנוסף לשיתוף עדכונים לאורך הריונה ברשתות החברתיות, כוכבת TLC גם שיתפה את החדשות על הריונה יחד עם מייקל, 39, בינואר באינסטגרם.

"גייג' הולך להיות אח גדול ביולי 2022. אני אמור להגיע ב-18 ביולי!!!! אנחנו מעל הירח!!!!" איימי כתבה בזמנו יחד עם תמונה של בכורה גייג' לובשת בגד גוף שעליו נכתב, "אני הולך להיות אח גדול ב-2022". היא חשפה את מין התינוק שלה על ידי שיתוף סרטון יוטיוב של מסיבת חשיפת המגדר שלה מאוחר יותר באותו החודש.

היא שיתפה תובנות נוספות לגבי החוויה שלה להפוך לאם ב-a סרטון יוטיוב פורסם בפברואר 2021, והסביר לצופיה שהיתה לה הריון בסיכון גבוה בגלל הסוכרת שלה לעבור ניתוח מעקף קיבה לפני ההריון.

"רצינו ללדת את התינוק הזה לפני שאגיע לגיל 35", אמרה איימי בסרטון.

איימי ומייקל נפגשו בתיכון והתחתנו בטקס חתונה בנאשוויל במרץ 2019. הם קיבלו את פני הבן גייג' בנובמבר 2020.קישור מקור