שווי נקי של 1000 ק

איימי סלטון מגיבה לנישואי תמי, קיילב

הם משפחה עכשיו! 1000 ליברות אחיות כוכב איימי סלטון פתחה בקשר לאחותה תמי סלטוןהנישואים הסוערים של הבעל קיילב ווילינגהם.

"אני פשוט שמח שיש לי עוד אח!" סיפרה אישיות TLC, 35 E! חֲדָשׁוֹת ביום שלישי, 7 בפברואר.

איימי גם נזכרה איך הגיבה כשתמי, בת 36, הודיעה לה בפעם הראשונה שהיא בזוגיות.

"כשהיא סיפרה לי לראשונה שהיא יוצאת עם קיילב, הייתי כמו, 'זה טוב'", הסביר כוכב הריאליטי. "אולי הם יכולים להתחבר ולהניע אחד את השני בצורה שלא יכולנו להניע אותה כמשפחה כי הם נמצאים במצבים דומים".

תמי וכלב בני 39, נפגשו במכון גמילה מאוהיו לבעיות הקשורות למשקל. השניים התארסו באוקטובר 2022, לפי השמשוהפתיע את המעריצים כשנקשרו רק חודש לאחר מכן.

TLC

"כולכם הכרתם אותי בתור תמי סלטון, אבל עכשיו כולכם תכירו אותי בתור גברת תמי ווילינגהם," אמר הנשוי הטרי. אֲנָשִׁים בנובמבר 2022. "אני נשוי עכשיו!"

תמי אמרה מאוחר יותר לרשת שטקס החתונה שלה ושל קיילב היה "מושלם", והוסיפה כי "הייתה כל כך הרבה אהבה בחדר" באותה תקופה. חשבון האינסטגרם הרשמי של TLC שיתף תמונות מהיום המיוחד של החתן והכלה, שכלל צילום של איימי ותמי מצטלמים בשמחה למצלמה בצילום אחד.

עונה 4 של 1000 ליברות אחיות מתעדת את מערכת היחסים והנישואים של תמי וכלב, בנוסף למסע הבריאותי שלה. בפרק האחרון של 7 בפברואר, הצופים היו עדים לתמי מגיעה למשקל היעד שלה כדי לקבל אישור לניתוח.

"כשעליתי על הסקאלה וראיתי שהסקאלה הייתה 534.7, די הפסקתי לנשום לשנייה", אמר יליד קנטקי במהלך וידוי. "אני בערך 14 פאונד מתחת למשקל היעד שלי מ-700. זו ירידה עצומה. … עשיתי זאת!"

תמי עבדה זמן רב כדי להגיע למשקל היעד שלה, במיוחד מאז שאושפזה בנובמבר 2021 ולאחר מכן קיבלה תמיכה בחיים. מאוחר יותר היא קיבלה טרכאוטומיה, שהיא צינור נשימה המוחדר דרך חור שנוצר בניתוח בגרון.

במהלך הבכורה של עונה 4 ב-17 בינואר, היוטיוברית נזכרה באשפוזה. תמי התוודתה שהיא לא "זוכרת שום דבר מזה", ובאותה תקופה היא שקלה 717 קילו, וזה היה הכי הרבה [she’s] נשקל אי פעם."

"השבתי לגמרי," היא אמרה. "התעוררתי שבוע לאחר מכן בבית החולים, עם תמיכה בחיים. אני לא זוכר כלום מזה."

קישור מקור