איימי רובך התבדחה על דרמה של 'GMA' בראיון עבר: וידאו

איימי רובך התבדחה על דרמה של 'GMA' בראיון עבר: וידאו

איימי רובך התבדח על דרמה מאחורי הקלעים ב בוקר טוב אמריקה יותר מחודש לפני הרומן שלה לכאורה עם קונצ'ר טי ג'יי הולמס נחשף.

תוך כדי ראיון תוכנית הבוקר כוכב ריס ווית'רספון ב-4 באוקטובר, השחקנית שאלה אם התוכנית שלה "הגיעה קצת הביתה?" איימי, בת 49, מיהרה לירות בחזרה בחיוך, "ובכן, נוכל לתת לך כמה קווי עלילה", הניחה את ידה אל פיה כאילו היא שפכה סוד.

איימי גם הסכימה מייקל סטראהןהערה של המארחים ב GMA "מכורים" לסדרת Apple+ על הדרמה מאחורי הקלעים בתוכנית בוקר ארצית, בכיכובו ג'ניפר אניסטון. היא גם רצה לריס, "אנחנו אוהבים את זה."

ילידת מישיגן מסובכת כעת בשערורייה משלה לאחר שהיא ו-TJ עוררו לראשונה שמועות רומנטיות כאשר תמונות שפורסמו על ידי דואר יומי ב-30 בנובמבר הראו שהזוג נראה חיבה אחד לשני. תמונה אחת הראתה את השניים מחזיקים ידיים באובר, בעוד שבתמונה אחרת נראה ש-TJ מלטף את מאחור של איימי.

יום לאחר פרסום התמונות, בעלה של איימי, לשעבר מלרוז פלייס כוכב אנדרו שו, מחק את כל התמונות של אשתו מחשבון האינסטגרם שלו. אישיות ABC ביטלה את הפעלת החשבון שלה ביום הקודם. בני הזוג הכירו בשנת 2008 והתחתנו בשנת 2010. התמונה האחרונה שאיימי שיתפה עם בעלה הייתה ביולי במהלך חופשה ביוון.

TJ היה נשוי לאישה מרילי פיביג מאז 2010 והם חולקים בת, סבין, ילידת 2013. לא איימי ולא טי ג'יי הגישו תביעת גירושין מבן זוגם נכון לזמן זה.

איימי ו-TJ הראו הרבה כימיה בזמן אירוח משותף של השעה השלישית של GMAאבל זה נעצר ביום שני, 5 בדצמבר, כשהזוג הושב באופן זמני לאחר שהרומן השמועות שלהם התפרסם.

נשיא ABC News קים גודווין אמרה לעובדים בשיחת ועידה שמערכת היחסים לכאורה של העמיתים לעבודה הפכה ל"הסחת דעת פנימית וחיצונית" ושהיא רוצה קצת זמן לשקול את המצב, מועד אחרון דיווח. "לעת עתה, אני הולך להוריד את איימי וטי.ג'יי מהאוויר בזמן שאנחנו מבינים את זה", אמר קים לכאורה.

"אני רוצה לומר שאמנם מערכת היחסים אינה הפרה של מדיניות החברה, אבל באמת לקחתי את הימים האחרונים כדי לחשוב על מה שלדעתי הכי טוב עבור ארגון חדשות ABC", המשיך קים והוסיף, " ההחלטות האלה אינן קלות, הן לא מטומטמות, אבל הן הכרחיות למותג ולעדיפות שלנו, שאתם יודעים שהם כולנו, האנשים כאן ב-ABC".

איימי וטי ג'יי הוחלפו ביום שני GMA3 על ידי ג'יו בניטז ו סטפני ראמוס, כפי שהאחרון אמר לצופים שלאיימי ו-TJ "יש יום חופש". לא ברור מתי הזוג יחזור לתפקידי האירוח הרגילים שלהם.

קישור מקור