איימי רובץ' וטי ג'יי הולמס של GMA לא 'מסתירים' רומנטיקה

מוכן לעשות את זה רשמי. בוקר טוב אמריקה קונצ'רים איימי רובך ו טי ג'יי הולמס לא מתכננים לשמור על הרומנטיקה שלהם פרטית, אומר מקור בקשר באופן בלעדי.

"איימי וטי ג'יי יהפכו את זה לרשמי", מגלה המקורב. "הם לא מסתירים את זה כי זה כבר לא סוד והם לא בגדו בבני הזוג שלהם."

השערות כי איימי, בת 49 ו-TJ, בת 45, מעורבות רומנטית החלו כאשר תמונות של הזוג שנראה נעים החלו להתפשט ברשת ביום רביעי, 30 בנובמבר. בתצלום אחד שצולם ב-13 בנובמבר, ששותף על ידי דואר יומי, TJ נראתה תופסת את מאחור של איימי כשהם יצאו לטיול יחד בצפון מדינת ניו יורק. מאוחר יותר באותו חודש, השניים נראו מחזיקים ידיים בזמן שהם נוסעים באובר ברחבי ניו יורק ב-28 בנובמבר.

בזמן שצולמו התמונות, האמינו שגם איימי וגם טי ג'יי עדיין נמצאות עם בני זוגן. ה טוב יותר מחבר נשוי אנדרו שו בשנת 2010, בזמן שכתב CNN לשעבר קשר את הקשר עם מרילי פיביג באותה שנה.

זמן קצר לאחר שנפוצו שמועות הרומן, מספר מקורות סיפרו אניn מגע זֶה ה GMA קונצ'רים יוצאים. בתוך השערורייה, הרשת "מנסה נואשות להבין איך לטפל" במערכת היחסים שלהם, שמקורב אחד כינה "סיוט של משאבי אנוש".

עוד מספר מקור נפרד בקשר שעמיתים על בוקר טוב אמריקה הסט לא היו מודעים לרומן פורח כלשהו בין המנהלים, והעריכו שרק חברים קרובים ידעו.

"זה בהחלט לא היה ידוע", אומר המקור בקשר. "הם היו סופר קמצני שפתיים בעבודה עד שהם הודיעו לברנז'ה העליונה וכמובן שזה הפך לכותרות".

אמנם לא איימי ו-TJ עדיין לא התייחסו לרומנטיקה לכאורה שלהם, שניהם הופיעו ביום חמישי, 1 בדצמבר, בפרק של GMA.

בינתיים, איימי ואנדרו, 55, גם לא הגיבו בפומבי על מצב מערכת היחסים שלהם. עם זאת, היא עוררה בעבר שמועות מפוצלות באוקטובר ובנובמבר על ידי פרסום תמונות ללא טבעת הנישואין שלה באינסטגרם. אנדרו הוסיף את הספקולציות שהם הפסיקו את זה על ידי הסרת כל התמונות של איימי מעמוד האינסטגרם שלו זמן קצר לאחר פרסום התמונות של איימי ו-TJ.

איימי עבדה כמגישת חדשות עבור GMA מאז 2014, בעוד TJ החלה לעבוד איתה ישירות במהלך השעה השלישית של התוכנית ב-2020.

גם ה 20/20 עוגן ויליד ארקנסו רמזו בעבר על בעיות בנישואיהם.

במרץ 2020, טי ג'יי התלוצץ שלמרילי יש "הרבה סיבות" "לעזוב" אותו בפוסט באינסטגרם שחוגג 10 שנים לנישואיהם.

בוקר טוב אמריקה

בינתיים, איימי דיברה בעבר על כך שאבחנת סרטן השד שלה ב-2013 יצרה עומס על נישואיה.

"זה לא משהו שהייתי מאחלת לנישואים של אף אחד", אמרה אֲנָשִׁים בשנת 2015, הודתה שהיא ואנדרו עברו תיקון קשה שנמשך "מספר חודשים". העיתונאית עברה כריתת שד דו-צדדית ועברה שישה חודשים של כימותרפיה ב-2013. מאז היא נטולת סרטן.

למרות התיקון הקשה, איימי ואנדרו סידרו את נישואיהם ולכאורה יצאו מהמצב חזקים מתמיד. "ידענו שאם רק נוכל לחזור למה שהקשר שלנו עוסק… אז נוכל לעבור את זה", אמרה אז.

קישור מקור